Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Vinils ar digitālo apdruku

Mūsu uzlabotā digitālās drukas tehnoloģija ļauj radīt pārsteidzošus vizuālos attēlus, ko nevar sasniegt ar parastajām drukas metodēm. Tas ļauj jums izveidot savu unikālo grīdas dizainu un nodrukāt uz augstas kvalitātes Eternal vinila loksnes.

Eternal Wood 12802 & Eternal Colour 45162, 40522, 40332

Eternal ar digitālo apdruku

Rotaļīgie raksti — Colourful Planks, Terrazzo, Paint un Rainbow — var piešķirt krāsainību jūsu interjeram, tāpēc lieciet lietā iztēli un radiet savu Eternal dizainu pēc pasūtījuma!

Gala rezultātā top materiāls, kas ir ne vien izturīgs un viegli kopjams, bet arī ar jūsu radītu dizainu!

Eternal Colour 45132

Step ar digitālo apdruku

Surestep Digital print sniedz iespēju izveidot savu grīdas seguma dizainu, nezaudējot Step tehniskās un pretslīdes īpašības.

Mūsu 2 gatavie dizaini – Ice Cream un Moon – ir piemēri, kas atspoguļo šīs novatoriskās ražošanas tehnoloģijas neierobežotās iespējas.

Surestep digital print 17982 moon

Radiet savu dizainu! Mēs realizēsim jūsu idejas ar Eternal digital, daži varianti zemāk:

Fotogrāfijas & Kartes

Photographic digital printed Eternal

Izvēlaties savu fotogrāfiju vai savu dizainu. Mūsu digitālās drukas komanda sniegs jums padomus par nepieciešamo attēla veidu, izmēru un izšķirtspēju.

Photographic digital printed Eternal

Neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties košu un modernu metro karti vai gadsimtiem vecu antīku karti, mēs jums varēsim palīdzēt to pārvērst grīdas segumā.

Logo & Daba

Identity digital printed Eternal

Kā jau norāda nosaukums, tas rada jūsu stilu, krāsas, logotipus. Spēlējieties ar sava uzņēmuma logotipu vai ar grafiskajiem elementiem un krāsām grīdās segumā.

Nature digital printed Eternal

Ienesiet savā telpā daļiņu dabas. Tā var būt oļu grīda, zāles apdruka vai rudens lapas. Dabas tieša kopija vai abstraktas dabas interpretācijas, piemēram, ģeodes vai koka dizaini no mūsu bibliotēkas.

Vairāk informācijas Forbo Flooring pārstāvniecībā.