Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera perspective

Perspective grieztās un cilpiņu šķiedras paklājflīzes ar rakstiem veido greznu un biezu virsmas tekstūru. 50 x 50 cm flīžu virsmas vienmēr aktuālais izskats piešķir siltumu un interesantu vizuālo efektu jebkurai iekštelpai. Tessera Perspective kolekcijā ir iekļauti 8 neitrāli toņi, ko papildina 6 piesātinātas, dekadentiski akcentējošas krāsas. Katrs krāsas tonis apvieno divas pavedienu krāsas, tādējādi radot modernu, neuzkrītoši svītrotu rakstu.

• 100% universāls šķīdumā krāsots neilons 66 un neilons 6, kas nodrošina 33. klases izturību un krāsas noturību,
• 670 gsm šķiedras svars nodrošina komfortu zem kājām un izturīgumu,
• monolītā ieklāšana piešķir vienlaidu klājuma izskatu,
• satur 65 % otrreizēji pārstrādātu materiālu, rēķinot pēc masas,
• viegli kombinējamas ar Allura Flex dizaina vinila flīzēm.

Materiāli

Tessera Perspective

  Ekomarķējums un sertifikācija

  100% caurskatāma sertifikācija

  Lai pierādītu mūsu paklājflīžu ekoloģiskumu, Forbo izmanto vairākus novērtējumus. Pirmais no tiem ir aprites cikla izvērtējums (Life Cycle Assessment — LCA), kā rezultātā tiek noformēta izstrādājuma vides deklarācija (Environmental Product Declaration — EPD). Šī deklarācija, kas ir pārskatāma un trešo personu apstiprināta, ir balstīta uz tehniku, kas novērtē produkta aprites cikla ietekmi uz vidi visos posmos, sākot no izejvielu ieguves, materiālu apstrādes, ražošanas, izplatīšanas, pielietojuma, labošanas un apkopes līdz pat likvidēšanai vai otrreizējai pārstrādei.

  Šajā pārskatā tiek ņemti vērā visi tālāk minētie aspekti: izejmateriālu ieguves ietekme uz vidi, elektroenerģijas izmantošana un efektivitāte, materiālu un ķīmisko vielu sastāvs, gaisā, augsnē un ūdenī atstātās emisijas, kā arī atkritumu daudzums.

  Paklājflīžu EPD deklarācijas var apskatīt šeit

  GUT marķējums
  Forbo Flooring paklājflīzes ir saņēmušas GUT uzlīmi. Tas nozīmē, ka visas Tessera kolekcijas ir izturējušas jaunākās un nopietnākās pārbaudes attiecībā uz ķīmiskajām vielām un emisijām, lai nodrošinātu patērētāju drošību.

  Vairāk informācijas par GUT marķējumu atradīsiet šeit

  Paklājflīžu GUT sertifikāti

  Environmental Product Declaration

  Par Tessera Perspective

  Perspective grieztās un cilpiņu šķiedras paklājflīzes

  Atšķirīgus mūs padara spēja paust viedokli, uzskatus, kaut ko atzinīgi novērtēt saistībā ar izskatu, materiālu un kvalitāti. Taču mūs vieno brīdis, kad sajūtas un gaumes saskan un mums visiem ir kopīgs redzējums.

  Tessera Perspective 50 x 50 cm grieztās un cilpiņu šķiedras paklājflīžu kolekcijā ir iekļauti 8 neitrāli toņi, ko papildina 6 piesātinātas, dekadentiski akcentējošas krāsas. Katrs krāsas tonis apvieno divas pavedienu krāsas, tādējādi radot modernu, neuzkrītoši svītrotu rakstu.

  Forbo paklājflīzes ir izstrādātas un tiek ražotas ar dažādu šķiedru uzbūvi, sniedzot noteiktas estētiskās un kalpošanas priekšrocības.
  Grieztās un cilpiņu šķiedras flīzēm ir pārdomāta hibrīda konstrukcija, kas nodrošina parasto cilpiņu šķiedras produktu izturību, ko papildina griezto šķiedru izcilā estētika un greznums.

  Priekšrocības
  • 100% universāls šķīdumā krāsots neilons 66 un neilons 6, kas nodrošina 33. klases izturību un krāsas noturību,
  • 670 gsm šķiedras svars nodrošina komfortu zem kājām un izturīgumu,
  • monolītā ieklāšana piešķir vienlaidu klājuma izskatu,
  • satur 65 % otrreizēji pārstrādātu materiālu, rēķinot pēc masas,
  • augsta akustiskā vērtība ar 25 dB lielu minimālā trokšņa vadības rādītāju,
  • atbilst mīksto grīdas segumu SKA reitinga M12 kritērijiem,
  • viegli kombinējamas ar Allura Flex dizaina vinila flīzēm, izmantojot to pašu līmi, bez papildu pārejas joslām, papildu profiliem vai sarežģītas pamatnes sagatavošanas.

  Tessera Perspective

  Attēlu galerija

  Tessera Perspective attēli

  Tehniskā informācija

  NCS & LRV

  Tessera Perspective NCS & LRV

  lejupielādēt Tessera Perspective LRV & NCS kodus

  LRV
  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu. Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

  NCS
  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā.

  LRV and NCS values