Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

coral
logo

Cik bieži esat redzējuši paklājus ar logotipu, kas izskatās netīri, izbalējuši, nodiluši? Paklājam ar logotipu funkcionalitāte ir tikpat svarīga kā izskats.
Coral Logo ir veidots atbilstoši tiem pašiem standartiem kā mūsu pārējie paklāji, tādējādi tas saglabās savu izskatu vēl ilgus gadus, vienlaikus aizturot netīrumus un mitrumu.
Coral Logo sniegtie ieguvumi:

• Pievilcīgs pirmais iespaids
• Vizuāli pievilcīgs un ar labu funkcionalitāti
• Uzrunā jūsu apmeklētājus
• Nostiprina jūsu korporatīvo identitāti
• Ideāli piemērots iekštelpu ieejām un intensīvas kustības zonām

Materiāli

Coral Logo

  LRV & NCS kodi

  LRV un NCS kodi

  Arhitektūrā ar gaismas atstarošanās vērtību (LRV) procentuāli izsaka redzamo un izmantojamo gaismu, kas atstarota no virsmas, pret kuru pavērsts gaismas avots. LRV var ietekmēt virkni lēmumu, pēc kuriem izvēlēties krāsu. Krāsas aptuvenā LRV vērtība norāda redzamās gaismas daudzumu, ko krāsa atstaros. Melnās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 0%, un tā absorbē visu gaismu. Baltās krāsas gaismas atstarošanas vērtība ir 100%, un tā atstaro gaismu un saglabā vēsumu. Tas ietekmē arī elektrības patēriņu, jo gaišākām krāsām ir nepieciešams mazāks apgaismojums, un tas palīdz saudzēt dabu.
  Visiem Forbo produktiem ir augsta gaismas atstarošanas vērtība, kas norādīta visu kolekcijas produktu aprakstā.

  NCS krāsu kodi raksturo jebkura materiāla krāsu. Ar skaitliskiem krāsu kodiem, tā sauktajiem NCS apzīmējumiem kā, piemēram, NCS S 1080-Y70R, precīzi var raksturot jebkuru krāsu. NCS definē 1950 standarta krāsas ar katru desmito pakāpi krāsu gammā, aptverot visu krāsu gammu. Jebkura apzīmējuma krāsu paraugs ir vizuāli identisks citam krāsas paraugam ar tādu pašu apzīmējumu, neskatoties uz to, vai tā ir standarta krāsa vai vien no 1950 standarta gammas krāsām. Šādā veidā ir iespējams grīdas seguma krāsas saskaņot ar citiem krāsainiem objektiem telpā. Gaismas atstarošanas (LRV) un NCS krāsu kodi ir norādīti visiem kolekcijas produktiem. Dabīgo krāsu sistēma (NCS) ir izstrādāta, lai identificētu produkta krāsas vērtību, intensitāti un toni.
  Izmantojot NCS sistēmu, var identificēt krāsas un krāsu grupas, un saskaņot tās, neskatoties uz to, kāds materiāls tiek izmantots. Šādā veidā var noteikt krāsas dažādos interjera aspektos. Visiem Forbo produktiem ir NCS kods, kas norādīts visu kolekcijas produktu aprakstā.

  LRV&NCS

  Coral kalkulators

  Coral calculator

  Atbilstība ugunsdrošības standartiem

  Atbilstība ugunsdrošības standartiem

  Visi Coral vinila pamatkārtas produkti atbilst Bfl-s1 ugunsdrošības klasei. Tas ir svarīgi, jo katra ieeja un izeja ir arī evakuācijas izeja. Ja ir nepieciešams nodrošināt atbilstību vēl stingrākiem ugunsdrošības noteikumiem, mēs varam piedāvāt savu tekstila produkciju ar īpašu lateksa pamatkārtu.

  Šo pamatkārtu iesakām izmantot, arī klājot Coral uz kāpnēm.

  Fire_exit_Coral_HD.jpg

  Brošūra

  Lasīt vairāk par Coral

  Ja vēlaties par linoleju uzzināt vairāk, lūdzu, lejupielādējiet mūsu brošūru Coral brošūra eng

  Pages from Coral_brochure_EN (1).

  Kājslauķi

  Katrai ieejai ir nepieciešams Coral

  Labas kvalitātes kājslauķu sistēma ir efektīvs veids, kā samazināt uzkopšanas, remonta un uzturēšanas izmaksas.
  Aizturot līdz 94 % ar kājām ienesto netīrumu un mitruma, Forbo Coral var samazināt uzkopšanas izmaksas līdz 65 % un pagarināt iekštelpu grīdu segumu un pārklājumu kalpošanas laiku.

  Tas arī neļauj grīdai kļūt slidenai un bīstamai. Mēs piedāvājam risinājumus jebkuram pielietojuma veidam un vietai.

  960x1280_CORAL-BRUSH-PURE-SCHOOL-SF