Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Nepilnības skaistums

Mūsu jaunais Fabscrap grīdas segums pārvērš neizmantotās, pāri palikušās granulas dzīvīgā, daudzkrāsainā grīdas segumā, kas sniedz satriecošas dizaina iespējas. Homogēna augstākās kvalitātes grīda, kas nesatur ftalātu un ir patiesi unikāla.

Fabscrab F50000 F50004 F50018 50011

Nepilnības skaistums

Nepilnības skaistums

Uzņēmuma Forbo Flooring Systems mērķis ir radīt labāku vidi. Mums rūp tas, kā mēs ražojam savus grīdas segumus, samazinām, pārstrādājam un atkārtoti izmantojam atkritumus un citus materiālus, kur vien iespējams.

Fabscrap ir homogēns grīdas segums, kas izgatavots no pāri palikušajiem materiāliem pēc Sphera ražošanas cikliem. Radušos krāsaino daļiņu sajaukumu iestrādā unikālā grīdas segumā, kura emisiju daudzums ir tuvu nullei.

Fabscrab F5004 & Sphera 50053
Fabscrap granules

Fabscrap koncepcija

Fabscrap ir izcils risinājums materiālam, kas citādi netiktu izmantots. Ar liekajām granulām tiek radīts jauns grīdas izskats, kas līdzinās krāsainai Terrazzo grīdai.

Granulas tiek atkārtoti izmantotas nejaušā krāsu sajaukumā, lai radītu unikālu un rotaļīgu grīdas segumu, kas uzlabo vidi telpās.

Fabscrap krāsas

Koncepcijas pamatā tiek piedāvāti 4 pamattoņi, kas veido krāsainā daļiņu sajaukuma fonu: bēšs, gaiši zils, balts un gaiši pelēks. Šie 4 pamattoņi ir no mūsu Sphera Element homogēnā vinila kolekcijas.
Fabscrap sajaukums ir nejauša 7-8 košu krāsu kombinācija no mūsu esošajiem Sphera klāstiem. Krāsu sajaukums atšķiras katrā ražošanas ciklā. Jums tikai jāizvēlas pamattonis, un virspusē esošais krāsu sajaukums būs krāsains pārsteigums!

Aizraujoša iespēja iegūt patiesi unikālu grīdu.

Fabscrap tabletops + uni

Izvēlieties pamattoni, un daļiņu sajaukums būs krāsains pārsteigums!


Fabscrap infographic

Kombinējiet & rotaļājieties

Granulu sajaukums katrā partijā atšķiras, jo to iegūst no pāri palikušajiem materiāliem pēc Sphera ražošanas cikliem. Tas katru Fabscrap grīdu padara patiesi vienreizēju.

Fabscrap krāsainais daļiņu sajaukums piedāvā nebeidzamas dizaina iespējas. Skaistais sajaukums ir tīkams acij apvienojumā ar Sphera Element un neparasts apvienojumā ar citām Fabscrap krāsām.

Fabscrap F50000 & Sphera 50053

Noskatieties šo video, lai uzzinātu vairāk par šo rotaļīgo grīdas segumu.

Krāsainais un unikālais Fabscrap piedāvā unikālas dizaina iespējas. Kombinējiet Fabscrap ar Sphera Element pamatkrāsu, lai radītu lieliskus kustības maršrutu elementus. Ļaujiet Fabscrap izcelties, izmantojot dažādas Fabscrap partijas, vai sajauciet ar dažādām pamatkrāsām. Atklājiet iespējas attēlu galerijā, kombinējiet un rotaļājieties!

Video

Fabscrap video
Noskatieties video, lai uzzinātu vairāk par šo unikālo grīdas segumu.

Digitālais žurnāls

Fabscrap digitālais žurnāls

Lasiet vairāk par Fabscrap homogēno grīdas segumu Fabscrap digitālajā žurnālā un iedvesmojieties no tā sniegtajām iespējām.

Fabcrap F50018 - Sphera element 50018

Ieklāšana & kopšana

Fabscrap ieklāšana & kopšana

Fabscrap tīrīšanas un apkopes norādes ir tādas pašas kā Sphera homogēnajām vinila kolekcijām.

Fabscrap F50004 & F50037

Tehniskā informācija

Fabscrab F50037