Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Grīdas segumi sportam

Grīdas segumi sportam

Mēs zinām, ka, iekārtojot sporta un atpūtas telpas, klientu drošība un komforts ir pirmajā vietā. Ar Marmoleum Sport un Sportline kolekcijām mēs piedāvājam sporta grīdas segumus, kas atbilst visām prasībām, neietekmējot stilu un vizuālo izskatu.

  • Grīdas segumi sportam
  • Grīdas segumi sportam
  • Marmoleum Sport
    Marmoleum Sport

    Marmoleum Sport

    Marmoleum Sport pieder vienmērīgi elastīgās konstrukcijas sporta grīdu kategorijai un atbilst jaunākajiem Eiropas sporta grīdu segumu standartiem. Vienmērīgi elastīgās sporta grīdas mazina traumu risku. Marmoleum Sport ir pieejams 13 krāsās, kuras ir piemērotas sporta zālēm. Tā ir izturīga, neslīdoša un, pateicoties dabīgajām sastāvdaļām, ilgtspējīgākā sporta grīdas seguma izvēle.

Par Forbo sporta grīdām

Grīdas segumi sporta videi

Uz sporta zāļu un daudzfunkcionālo haļļu grīdas segumiem attiecas augstas prasības. Sporta grīdas seguma konstrukcijai ir jānodrošina drošības un sporta funkcionālās īpašības, sākot ar profesionālo un amatieru sporta aktivitātēm un beidzot ar saietiem, svinībām un skolu eksāmeniem. Ar Marmoleum Sport un Sportline kolekcijām Forbo piedāvā lieliskus grīdas risinājumus sporta telpām.

Marmoleum Sport pieder vienmērīgi elastīgās konstrukcijas sporta grīdu kategorijai un atbilst jaunākajiem Eiropas sporta grīdas segumu standartiem. Marmoleum Sport grīdas mazina traumu risku un materiāla virsma nodrošina teicamas pretslīdes īpašības.

Marmoleum Sport ir pieejams 13 krāsās, kuras ir piemērotas sporta zālēm. Tā ir izturīga, neslīdoša un, pateicoties dabīgajām sastāvdaļām, ilgtspējīgākā sporta grīdas seguma izvēle. Marmoleum Sport ir izvēle numur viens sporta zālēm un daudzfunkcionālajām hallēm neatkarīgi no tā, vai tajās notiek basketbola, volejbola, telpu futbola spēles, skrituļošana, dejošana, atlētika vai vingrošana!

Sportline kolekcija ir īpaši izstrādāts heterogēnā PVH grīdas seguma produkts, kas paredzēts daudzfunkcionālām sporta un sabiedriskajām zālēm. Sportline veiktspēju pierādījuši lietotāji no visas pasaules daudzu gadu garumā. Šis grīdas segums nodrošina drošību un labus apstākļus veselīgai sporta videi. Elastīgajam grīdas segumam ir 100 % PVH virsējais slānis, kas nodrošina lielisku aizsardzību.
Ar astoņām viendabīgām krāsām un četriem koka dizainiem kolekcija piedāvā dažādas grīdas dizaina iespējas.

Marmoleum Sport

Tehniskā informācija