Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kombinēšana un iedvesma

Filips Starks ir radījis kolekciju, kurā iekļautas 3 sistēmas — Vortex, Artist un Twilight. Katrai no tām ir pieejamas četras atsevišķas daļas, kuras var brīvi kombinēt, radot jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošus rakstus.


Kombinējiet dažādus rakstus un krāsas

Flotex by Starck klāstā ir trīs dažādas sistēmas jeb apakšzīmoli, un katram no tiem ir četras atsevišķas daļas. Jūs varat kombinēt visas šīs daļas, lai izveidotu unikālu rakstu savam grīdas segumam. Pateicoties plašajai krāsu izvēlei, jūs varat viegli pieskaņot Flotex by Starck grīdu pārējiem telpas(-u) elementiem.

Kolekcijas Flotex by Stark 3 sistēmu daudzās krāsu opcijas un dažādās kombinācijas to padara ārkārtīgi viegli pielāgojamu ikvienai vietai un projektam.

Aplūkojiet mūsu Flotex by Starck lapu, lai iegūtu papildinformāciju par katru apakšzīmolu: Vortex, Artist un Twilight.

Combinations Fortex by Starck range
Combinations different number of sheets

Iedvesma ar dažādām loksnēm

Sistēmu daudzpusība kombinēšanas iespējas padara gandrīz bezgalīgas. Dažas opcijas varat aplūkot kreisajā pusē esošajā attēlā.

Iedvesma 5 loksnēm (10 m platumā)
Sistēmas dizaina pilnais raksts stiepjas desmit metru platumā, no kreisās uz labo pusi to veido piecas loksnes šādā secībā: pirmā ir vienkrāsaina loksne, tai kreisajā un labajā pusē seko pakāpeniski mierīgāks tonis, centrālais dizains, pakāpeniski mierīgāks tonis labajā pusē un noslēgumā atkal vienkrāsains dizains.

Aplūkojiet arī dizainus 3 loksnēm (6 metru platumā) un 2 loksnēm (4 metru platumā). Šo paraugu mērķis ir jūs iedvesmot. Taču šīs kolekcijas paver iespēju daudzām citām opcijām. Visa pamatā ir jūsu vajadzības un vēlmes!

Flotex by Starck kombinēšanas iespējas
Vortex, artist, twilight kolekcijas

Combinations sub brands

Tuvāk aplūkojot Flotex by Starck kolekcijas, ir diezgan grūti parādīt visas krāsu, un rakstu kombinācijas iespējas. Mēs jums varam sniegt vien nelielu iedvesmu, kombinējot dažādus Flotex by Starck kolekcijas materiālus. Aplūkojiet augstāk redzamo attēlu, kurā redzami daži varianti.

Vai jums patīk neitrāli grīdas segumi vienā tonī? Iespējams, jums piemērotākā izvēle ir kolekcija Vortex vai Artist AB. Taču, ja jums patīk kombinēt dažādu krāsu loksnes, mēs piedāvājam plašu krāsu klāstu, no kura izvēlēties. Tas viss ir atkarīgs no telpas platuma un jūsu vēlmēm.

Pasūtīšanas kārtība

Lai nodrošinātu pilnīgu krāsu saskaņošanu, Flotex loksnes ir jāieklāj vienā virzienā. Pārliecinieties, vai loksnes aizmugurē esošās bultas norāda to pašu virzienu.

Veicot pasūtījumu, daudzo dizaina opciju dēļ ir svarīgi norādīt, kuras dizaina daļas jūs vēlaties kombinēt.

Kombinētai sistēmas ieklāšanai vienā telpā visi produkti ir jāpasūta kopā, lai nodrošinātu pilnīgu krāsu atbilstību visam dizainam.

Flotex by Starck Wrong direction