Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dabīgā linoleja flīzes

Dabīgā linoleja flīzes

Mūsu dabīgā linoleja klāsts piedāvā Marmoleum flīzēs un dēļos, kas izgatavoti no dabīgām, atjaunojamām izejvielām. Mūsdienīgs dizains ar izcilu funkcionalitāti, kas nodrošina veselīgu iekštelpu klimatu un ir draudzīgs apkārtējai videi. Izturīgs un moderns grīdas segums - pat intensīvas noslodzes zonās. Iepazīstiet mūsu kolekcijas Marmoleum Modular un Marmoleum Signature.

 • Dabīgā linoleja flīzes
 • Dabīgā linoleja flīzes
 • Dabīgā linoleja flīzes
 • Marmoleum Signature Tattoo
  Marmoleum Signature

  Marmoleum Signature

  Marmoleum Signature piešķir Marmoleum flīzēm unikālas iezīmes, papildinot linoleju ar neuzkrītošiem gravējuma rakstiem. Ir pieejami četri gravējuma dizaini, un katram dizainam ir radīti vairāki aizraujoši grīdas plānojumi. Signature flīzes var lieliski kombinēt ar flīzēm bez gravējuma no Marmoleum Modular kolekcijas. Atklājiet mūsu Signature dizainu klāstu Raw, Circle, Cube un Tattoo.

 • Marmoleum Modular Textura / Shade te5217 te5235 t3717 t3718
  Marmoleum Modular

  Marmoleum Modular

  Radošuma brīvība! Marmoleum Modular ļauj radīt grīdu pēc savas izvēles. Kolekcija aicina jūs eksperimentēt, kombinēt un savienot izvēlēto flīžu formas, izmērus un krāsas. Šādi tiek radīta pilnīgi jauna grīdas koncepcija, kas pārspēj tradicionālos grīdas piedāvājumus, kuru gadījumā jūsu izvēli nosaka tikai dizains. Tagad jūs varat eksperimentēt ar formu, izmēru un flīžu formātu, lai izveidotu tādu grīdu, kādu esat iztēlojies. Atklājiet plašākas iespējas ar mūsu Marmoleum Modular!

Mēs izvēlamies zaļo ceļu

Mēs izvēlamies zaļo ceļu

Dabīgi izejmateriāli
Marmoleum ir dabīgs grīdas segums, kas izgatavots no 97% dabīgiem izejmateriāliem, no kuriem 70% ir tādi, kas ātri atjaunojas, turklāt 43% ir otrreizējās pārstrādes izejvielas. Galvenie tā ražošanā izmantotie materiāli ir linsēklu eļļa, ko iegūst no linu augu sēklām, koka milti no kontrolētiem mežiem, un džuta, kas ir dabīga odere, uz kuras tiek veidots linolejs.

Dabīgā dzīves vide
Marmoleum īpašu padara tas, ka šis materiāls tiek pilnībā ražots no dabīgiem izejmateriāliem, kas ir iegūti dabā, kur tie aug un atjaunojas, bieži vien tikai 12 mēnešu laikā. Džuta un lini ir viengadīgi augi, kuru ražu var novākt līdzīgi kā kviešus vai kukurūzu. Kolofonija ekstrakcija ir pastāvīgs process, bet koka milti, kas ir koksnes ražošanas atkritumi, tiek iegūti no Eiropas mežiem. Kaļķakmens krājumi ir ļoti bagātīgi.

Bioloģiskā noārdīšanās
Tas viss padara Marmoleum par dabīgu grīdas segumu, kurš pēc 30 un vairāk gadu kalpošanas var uzsākt savu dzīvi no jauna. Marmoleum var izmest atkritumos, jo tas bioloģiski noārdās. Alternatīva iespēja ir Marmoleum sadedzināt, jo tam ir augsta siltum-atdeve un no tā var iegūt vairāk siltuma enerģijas, nekā patērēts tā ražošanas procesā. Tas atspoguļo pilno dzīves ciklu, no kā ieguvēja ir daba.

We take the green road