Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Bespoke Design

Flotex Vision

Forbo Flotex Vision ir unikāla kolekcija, kurā iekļauti vairāk nekā 500 augstas izšķirtspējas digitāli drukāti raksti, sākot ar abstraktiem zīmējumiem un beidzot ar dabisku materiālu attēliem. Rakstu tēmas ir iedalītas sešās kategorijās, kas katra pārstāv atšķirīgu rakstu novirzienu.

Mēs esam izveidojuši ērti lietojamu Flotex Vision digitālo bibliotēku, kas regulāri tiek atjaunināta un kurā varat aplūkot visas rakstu un krāsu kombinācijas un spēlēties ar tām dažādos telpu iekārtojumos. Flotex digitālā bibliotēka

 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision Floral
  Flotex Vision Floral

  Flotex Vision Floral

  Kolekcijā Flotex Vision Floral ir pieejami astoņi ziedu raksti — no abstraktiem, grafiskiem ziedu motīviem līdz pat romantiskiem rožu un tauriņu attēliem. Visi raksti ir pieejami dažādās krāsu kombinācijās.

 • Flotex Vision Image
  Flotex Vision Image

  Flotex Vision Image

  Kolekcijā Flotex Vision Image ietilpst plašs fotogrāfisku attēlu klāsts, kas pārveidots interesantos un unikālos grīdas segumos. Zāle, smiltis, ūdens lāses, pogas vai pilsētu kartes ir vien dažas no iespējām.

 • Flotex Vision Lines | Spectrum shadow 700001
  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines kolekcijā ir iekļauti 8 lineāri raksti — katrs ar savām individuālām iezīmēm — no neuzkrītošiem un izsmalcinātiem toņiem līdz pat sarežģītiem dažādu krāsu savienojumiem. Visi raksti ir pieejami dažādās krāsu kombinācijās.

 • Flotex Naturals 010075 warm oak
  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals piedāvā reālistiskus dabisku materiālu attēlus, piemēram, koka, akmens, keramikas un korķa. Šīs rakstu tehnoloģijas ļauj izveidot apbrīnojami reālistiskas grīdas ar uzlabotām akustiskajām un pretslīdes īpašībām, kā arī nelielām apkopes izmaksām.

  Dizaini, kuri ir atzīmēti ar * ir pieejami no noliktavas.

  Lai aplūkotu visas Flotex digitālās kolekcijas dodieties uz Flotex Vision digitālo bibliotēku.

 • Flotex Vision Pattern | 860002 Weave anthracite
  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Patterns sarežģītā tīklu un rakstu rotaļa veido unikālu attēlu ar tekstūru bez noteikta virziena. Visi raksti ir pieejami dažādās krāsu kombinācijās.

 • Flotex Vision Shape | Wonderlab Mineral 220003
  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision Shape ir organisku formu un motīvu kolekcija, kas piedāvā skaistus, plašus rakstus gan mūsdienīgā, gan tradicionālā stilā. Visi raksti ir pieejami dažādās krāsu kombinācijās.

Kolekcija

Flotex Vision digitālā pasaule

Augstas izšķirtspējas digitālā druka
Tā kā katrā Flotex kvadrātmetrā ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru, tā ir unikāli blīva virsma, kas piemērota apdrukai. Rezultātā ir iespējams drukāt dzīvīgus rakstus un reālistiskus attēlus augstā fotogrāfiskā izšķirtspējā. Var iegūt visas krāsu ēnas, toņus un nokrāsas.

Fantastiski efekti
Digitālā druka nodrošina bezgalīgas rakstu iespējas — no abstraktiem attēliem juceklīgā krāsu spektrā līdz pat reālistiskiem zāles, smilšu, ūdens vai jebkuriem citiem attēliem, kas projicēti uz jūsu grīdas. Radiet uz savas grīdas 3D dziļumu vai “trompe d ‘oeil” efektus. Ievediet dabu savā istabā, radot oļiem nosētu pludmali vai sūnu paklāju.

Bezgalīgas rakstu iespējas
Digitālā druka ir arī lieliski piemērota kolekcijām, kam nepieciešamas vizuālās detaļas un efekti, kurus ir grūti panākt ar parasto druku. Flotex Vision kolekcijā ir iekļauti vairāk nekā 500 individuāli raksti.

Izvēlieties savu krāsu
Vai jums patīk raksts, bet nespējat atrast vēlamo krāsu? Flotex Vision piedāvā plašu rakstu izvēli, ko var pieskaņot jūsu izvēlētajai krāsai.

Raksts pēc pasūtījuma
Ja jums ir sava grīdas raksta ideja, mēs nodrošinām arī pasūtījuma rakstu pakalpojumus.

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar savu vietējo tirdzniecības pārstāvi.

Flotex Vision flocked flooring

Flotex digitālie žurnāli

Flotex

Digitālā bibliotēka

Flotex digitālā bibliotēka

Tāpat kā jebkura bibliotēka, arī Flotex digitālā bibliotēka sniedz jums iespēju pārlūkot un pārdomāt neskaitāmās iespējas, ko jums piedāvā Flotex digitāli drukātie grīdas segumi. Klikšķiniet šeit, lai apmeklētu mūsu digitālo bibliotēku Flotex digitālā bibliotēka

Mēs vēlamies arī sniegt jums padomu un piedāvāt loģiskus dizaina virzienus, kas atbilst jūsu gaumei vai izvēlei. Esam radījuši sešas galvenās bibliotēkas sadaļas, un katra no tām pārstāv dizaina novirzienu, kas var atbilst jūsu gaumei. Papildus bibliotēkā esošajiem attēliem, dažiem no dizainiem ir pieejamas papildu iespējas, kas ļauj jums izvēlēties savas krāsu kombinācijas.

Vienojoties ar Forbo pārdošanas pārstāvi, ir iespējams pasūtīt arī unikālu dizainu, kas nav pieejams bibliotēkā.

Bibliotēkas dizainu izvēle tiks papildināta, un regulāri tiks pievienoti jauni attēli. Šobrīd bibliotēku veido 600 dažādi dizaini un krāsu izvēles.

Online library

Ilgtspējīgs produkts

Ilgtspējīga kolekcija

Forbo Flotex ražošanas procesi Lielbritānijā un Francijā nodrošina augstas kvalitātes produktus, kas ražoti, izmantojot zaļo enerģiju un radot minimālu daudzumu pārpalikumu, turklāt tie visi tiek otrreizēji pārstrādāti produktā. Flotex ir veidots no neilona 6.6 šķiedrām, un visas krāsas un balinātāji, kas izmantoti Flotex dizainā, ir uz ūdens bāzes. Krāsu nodrošināšanai netiek izmantoti papildu ķīmiskie procesi, vien augstas temperatūras tvaika apstrāde.
Nav novērojama krāsas noplūde un izniekošana.

Flotex izmanto ražošanas pārpalikumus no citiem Forbo produktiem, kas pārtop par produkta pamatni. Flotex pamatnes sastāvā ir līdz 67 % otrreizēji pārstrādātu vielu. Galvenā Flotex priekšrocība ir produkta izcilais sniegums, jo produkta kalpošanas ilgums sešas reizes pārsniedz parastā tekstila mūžu. Produktu var tīrīt, izmantojot ūdeni un vienkāršu mazgāšanas līdzekli. Vairumu traipu var izmazgāt ar parastām mājsaimniecības ziepēm, savukārt citi tīrīšanas līdzekļi tiks galā ar tintes, eļļas un daudz grūtāk iztīrāmiem traipiem. Pēc lietošanas produktu var otrreizēji pārstrādāt ražošanas procesā.

Flotex colour

Tehniskā informācija

Dokumentu lejupielādes centrs

Par visiem Forbo produktiem ir pieejams plašs reklāmas un tehniskās dokumentācijas klāsts. Dokumenti ir pieejami, apmeklējot izvēlētā produkta sadaļu.Informācijas lejupielāde
Tajā jums ir iespēja lejupielādēt saistītos dokumentus.

Šeit jūs varat arī lejupielādēt Flotex tehnisko tabulu Tehniskā informācija

Tech specs Linoleum