Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Akustiskie grīdas segumi

Akustiskie grīdas segumi

Skaņa var nelabvēlīgi ietekmēt cilvēka ķermeni, izraisot miega traucējumus, stresu un galvassāpes. Tieši tāpēc, projektējot jaunu ēku vai uzlabojot esošo, ir jāņem vērā skaņas īpašības.

Akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkā. Forbo Flooring ir akustisko grīdu speciālists ar vairāk nekā 32 gadu pieredzi. Mūsu akustisko grīdas segumu klāstā jūs atradīsiet linoleju un projekta vinila grīdas, kas samazina trieciena troksni līdz pat 19 dB.

 • Akustiskie grīdas segumi
 • Akustiskie grīdas segumi
 • Akustiskie grīdas segumi
 • Akustiskie grīdas segumi
 • Akustiskie grīdas segumi
 • Marmoleum Decibel
  Akustiskais linolejs

  Akustiskais linolejs

  Akustiskie linoleja grīdas segumi nodrošina trieciena trokšņa samazināšanu līdz pat 18 dB.
  Akustiskais linolejs ir pieejams divos variantos, ar korķa apakškārtu, kas veido 14 db skaņas slāpēšanu un ar 1mm biezu poliolefīna putu kārtu, kas veido 18 db skaņas slāpēšanu.

 • Surestep Wood Decibel
  Surestep Wood Decibel

  Surestep Wood Decibel

  Tagad trokšņa samazinājums un pretslīdes drošība ir pieejama viena klāsta ietvaros. To nodrošina mūsu Surestep Wood Decibel projektu vinila kolekcija.

 • Sarlon Sparkling 434557 zoomed in
  Sarlon Sparkling akustiskais vinils

  Sarlon Sparkling akustiskais vinils

  Gādājot par veselības aprūpes speciālistu vajadzībām. Sarlon Sparkling ir izstrādāts, rūpējoties par klientu veselību. Šis antibakteriālais un viegli tīrāmais grīdas segums nodrošina Jums ikdienas aizsardzību veselības aprūpes vidē. Tas ir ilgi kalpojošs un noturīgs pret traipiem, un tam ir ļoti augsta izmēru stabilitāte. Šis akustiskais vinila grīdas segums arī sniedz soļu trieciena trokšņa samazinājumu par 15dB, un tas ir pieejams vienmēr aktuālā harmonisku krāsu paletē. Lieliska grīdas seguma izvēle veselības aprūpes iestādēm!

 • Sarlon complete Step
  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step ir akustisks PVC grīdas segums, kas paredzēts ieklāšanai uz kāpnēm. Materiāla struktūrā ir iestrādāts stikla šķiedras pārklājums, kas uzklāts uz ļoti blīvas putu pamatnes.

 • Allura Flex Decibel Shop Detail
  Allura Flex Decibel

  Allura Flex Decibel

  Allura Flex Decibel 18 enerģiskās krāsas izskatās lieliski un nodrošina trieciena trokšņa samazināšanu līdz 19 dB. Neskatoties uz to, ka šis produkts ir daudz vieglāks par parastajām brīvi stāvošajām flīzēm, inovatīvā stikla vates konstrukcija nodrošina līdzvērtīgas ātrās ieklāšanas iespējas un izmēru stabilitāti.

 • Sarlon acoustic vinyl
  Sarlon akustiskais vinils

  Sarlon akustiskais vinils

  Mūsu atjaunotā Sarlon akustiskā vinila klāsta grīdas segumi ir izstrādāti, lai pēc iespējas vairāk veicinātu trieciena trokšņu samazinājumu, vienlaikus nodrošinot atbilstību noslogotu komerciālo telpu prasībām. Mūsu Sarlon akustiskā vinila grīdas piedāvā trieciena trokšņu samazinājumu par 15 dB un 19 dB, un tās ir pieejamas plašā krāsu un dizainu izvēlē.

 • Modul'up loose lay flooring
  Sarlon Modul'Up

  Sarlon Modul'Up

  Sarlon Modul'Up ir pirmais akustiskais brīvi stāvošais vinila lokšņu grīdas segums, kas paredzēts intensīvas noslodzes zonām. Modul'Up var ieklāt, neizmantojot līmi, un grīda nodrošina izcilu izmēru stabilitāti, kā arī 19 dB trieciena trokšņu samazinājumu. Overclean XL virsmas apdare nodrošina aizsardzību pret traipiem, gādājot par vienkāršāku kopšanu un izturīgu aizsardzību. Grīda ir ideāli piemērota intensīvas noslodzes zonām, piemēram, veco ļaužu un studentu mītnēm, kā arī izglītības iestādēm.

Pieklusiniet troksni

Pieklusiniet troksni

Piemēroti skaņas risinājumi skolās rada klusu atmosfēru (pat bērniem skrienot gaiteņos), kas bērniem palīdz labāk koncentrēties un mācīties. Birojos tie samazina stresu un agresivitāti. Slimnīcās un veco ļaužu pansionātos mierīgāka vide palīdz cilvēkiem atveseļoties – pat ja mediķu personāls ir rosīgs un trokšņains. Vispareizāk ir skaņu samazināt jau pašā avotā. Tāpēc akustiskās grīdas ir risinājums, kas palīdz samazināt troksni ēkā.

Forbo Flooring ir akustisko grīdas segumu speciālists.
Mums ir vairāk nekā 32 gadu pieredze un specifiskas nozares zināšanas, kas ļauj radīt vislabāko akustisko grīdas segumu nozarē jebkuram pielietojumam.

Turn down the volume

Trieciena trokšņa samazināšana

Trieciena trokšņa samazināšana

Kā tas darbojas?
Gandrīz visas ikdienas darbības rada skaņu. Trieciena skaņu rada pārvietošanās saskarsmē ar grīdas virsmu. Tieši tāpēc tā ir arī galvenā zona, kur grīdas segums var ietekmēt akustiskās īpašības.

Trieciena troksnis, kas radies vienā telpā, pa grīdu tiek pārraidīts uz apakšējā stāva telpām.
Lai izmērītu grīdas seguma trieciena trokšņa samazinājumu, ar perforatoru betona grīdas plāksnē tiek radīts trieciena troksnis vienā telpā un tiek ierakstīts skaņas līmenis (S1) apakšstāva telpā.
Pēc tam uz betona plāksnes tiek noklāts grīdas segums un uz tā tiek radīts tāds pats trieciena troksnis; tiek ierakstīts jaunais skaņas līmenis (S2).
Trieciena skaņas samazinājums (EN ISO 717-2) ir atšķirība starp abiem ierakstītajiem skaņas līmeņiem, kas izteikta decibelos.

Forbo akustiskā projekta vinila un linoleja grīdu trieciena skaņas samazinājums ir robežās no 14 līdz 19 dB.

Impact sound reduction