Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Forbo jaunumu pārskats

Lejupielādējiet preses relīzes par Forbo Flooring Systems jaunumiem.


Marmoleum Marbled

Marmoleum Marbled

Veidojot dabīgu vidi. Atklājiet CO2 neitrālā grīdas seguma (dzīves cikla ietvaros) dabisko skaistumu. Mūsu jaunajam Marmoleum Marbled grīdas segumam klasiskā marmora raksts ir papildināts ar 5 aizraujošiem organiskiem rakstiem plašā krāsu izvēlē. Tā krāsu sajaukums nodrošina daudzpusīgu grīdas dizainu un teicami sader ar citiem materiāliem, piemēram, koku un akmeni.

Marmoleum Fresco 3259

Forbo ražotne saņem Leed Gold sertifikātu

Forbo Flooring Systems ir pirmais uzņēmums, kura ražotne saņēmusi LEED Gold sertifikātu. Sertifikāts tika piešķirts noliktavai Nīderlandē. Forbo LEED sertificētā noliktava arī kandidē uz LEED gada projekta balvu, un pats uzņēmums ir nominēts Vadošā ražotāja balvai (Leadership Award for Manufacturers).

Press MXD

Leed Gold sertifikāta preses relīze

 • Leed Gold certificate

  Preses relīze
  Lejupielādēt preses relīzi par šo rakstu

 • Leed certificate

  Leed sertifikāts
  Lejupielādēt LEED sertifikāta kopiju

Izmantojiet Marmoleum Modular kolekcijas sniegtās iespējas

Daudzas grīdas segumu alternatīvas ir pieejamas dažādos — koka, akmens, keramikas vai paklājflīžu — formātos, un tie visi sniedz dažādas iespējas izveidot īpaša rakstura grīdu. Linolejs piedāvā tādas pašas iespējas, bet, izmantojot vienu materiāla veidu.

Marmoleum Modular lines

Press release Play with Modular Marmoleum

Marmoleum Modular preses relīze

 • Press release Marmoleum Modular

  Marmoleum Modular
  Lejupielādēt preses relīzi

Flotex bioniskās īpašības

Flotex bioniskās īpašības

Flotex ir moderns augstāko tehnoloģiju grīdas segums, kas izskatās un līdzinās paklājam, bet tam nav tekstila grīdas segumu trūkumu. Tajā pašā laikā tam piemīt elastīgās grīdas īpašības ar izturīgu, velūram līdzīgu virsmu, kas ir patīkama un silta un nodrošina teicamas pretslīdes un akustiskās īpašības.

Ar jēdzienu "bioniskās īpašības" apzīmē iezīmes, kas vērojamas dabā un ar kurām papildināts cilvēka radīts produkts. Tehnoloģiju aizgūšana no dzīvās floras un faunas palīdz radīt optimizētus un ļoti efektīvus produktus.

Flotex colour

Flotex kolekcijas preses relīze

 • Press release Flotex collection 2014

  Flotex bioniskās īpašības
  Lejupielādēt preses relīzi

Allura luksusa vinila flīžu kolekcija

Allura luksusa vinila flīžu kolekcija

Iedomājieties koku, kas nešķeļas, neplaisā, nesaraujas un saules ietekmē nezaudē krāsu. Iedomājieties akmeni, kas nedrūp, saglabā gludu virsmu un ir silts zem kājām. Vai arī metālu, kas nerūsē un ir viegli griežams, vai pat stiklu, pa kuru ir patīkami staigāt. Laipni lūgti luksusa vinila flīžu (LVF) pasaulē. Šo materiālu bieži dēvē arī par dizaina vinilu.

Allura