Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Eternal ar digitālo apdruku

Mūsu smalkās digitālas drukas tehnoloģija sniedz mūsu dizaineru komandai iespējas radīt satriecošus attēlus, ko nav iespējams izveidot ar parastajām drukāšanas tehnikām, kā arī piedāvā jums iespēju izveidot savu grīdas dizainu.

Vinila apdruka piedāvā neierobežotu elastību, nezaudējot Eternal pamata kolekcijas kvalitātes īpašības. Grīdai ir 0,7 cm nodiluma slānis, kas nodrošina vislabāko aizsardzību pret nodilumu un teicamu ārējā izskata saglabāšanos.

Eternal Geode 43982

Eternal ar digitālo apdruku

Eternal vinila kolekcijā ietilpst vairāki digitāli drukāti grīdas dizaini, kas piedāvā jaunu krāsu un dizainu dimensiju. Maigas krāsu pārejas, varavīksnes krāsu pārejas vai brīnišķīgas pulēto dārgakmeņu dzīslas. Papildus digitāli drukātajiem dizainiem mēs piedāvājam arī dizainu izveidi pēc pasūtījuma, sākot ar 12 m2 platību. Zemāk ir aplūkojamas visas iespējas un kategorijas.

Eternal ar digitālo apdruku brošūra - lejupielādēt šeit

Tehniskās specifikācijas

Magnified nature petrified bark

Rainbow

Eternal Rainbow dizains piedāvā krāsu spektra pārejas 10 metru garumā, ļaujot izveidot varavīksnes pāreju, kurā viena nokrāsa seko nākamajai nepārtrauktā rakstā. Rakstu atkārtojuma mērogu var panākt tikai ar digitālās drukas tehnoloģiju. Eternal Rainbow grīdas segums ir pieejams 1,95 metrus platos ruļļos, kuru garumu var pielāgot plašākām telpām.

Eternal digitally printed Rainbow

Magnified Nature

Šī kolekcija ieved telpā dabu nebijušā mērogā — no zemes attēliem ar milzu "dārgakmeņiem" līdz "fosilas koka mizas" efektiem interjera telpas centrā. Tā kā katra dizaina izmērs ir pielāgojams, Magnified Nature ir ideāli piemērots risinājums, ja vēlaties uz grīdas izveidot saistošu efektu. Eternal Magnified Nature dizaini ir pieejami kā ieliktņi, kurus var iestrādāt jebkuras krāsas Eternal kolekcijas dizainā.

Eternal Natural geode

Photographic

Iesniedziet savu fotogrāfiju, sarīkojiet foto sesiju vai izvēlieties kādu no pasaules brīnumu fotogrāfijām. Mūsu klientu atbalsta dienests var sniegt padomu par attēla veidu, izmēru un izšķirtspēju.

Photographic digital printed Eternal

Graphic

Neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties košu un modernu metro karti vai gadsimtiem vecu antīku karti, mēs jums varēsim palīdzēt to pārvērst grīdas segumā.

Graphic Digital printed Eternal

Identity

Kā liecina kategorijas nosaukums, šī ir iespēja izmantot savu stilu, krāsas un logotipu. Veidojiet dizainu, iestrādājot grīdā sava uzņēmuma logotipu vai grafiskos elementus un krāsas.

Identity digital printed Eternal

Nature

Iekļaujiet grīdā gabaliņu dabas. Tas varbūt oļu seguma, zāles vai lapu raksts. Precīzi dabas atdarinājumi vai abstraktas dabas interpretācijas kā mūsu Magnified Nature dizainos.

Nature digital printed Eternal

Unlimited

Attēli bez robežām. Neierobežots dizains ir unikāls piedāvājums elastīgo grīdas segumu pasaulē — bez atkārtojumiem vai ierobežojumiem izmēra, krāsas un robežu ziņā.

Unlimited digital printed Eternal

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar savu vietējo tirdzniecības pārstāvi.