Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Covid-19 - sociālā distancēšanās

Sociālā distancēšanās

Lai gan situācija ar vīrusa izplatību ir stabila un valdība ir mazinājusi dažus no piesardzības pasākumiem, sociālā distancēšanās būs mūsu ikdiena vēl daudzus mēnešus. Atklājiet, kā grīdas var pamudināt cilvēkus turēties drošā attālumā.

Social distancing

Ievads

Mēs uzņemamies atbildību visos ģeogrāfiskajos apgabalos, pēc iespējas ierobežojot vīrusa izplatību un aizsargājot mūsu klientu, sadarbības partneru un darbinieku veselību un drošību. Mūsu uzņēmums stingri ievēro valdību un vietējo veselības aizsardzības iestāžu izdotos noteikumus visās valstīs, kurās veicam uzņēmējdarbību.

Turpmākajā laika posmā sociālā distancēšanās būs normāla dzīves sastāvdaļa. Lai palīdzētu cilvēkiem saglabāt drošību, esam izstrādājuši jaunus produktus un iedvesmas avotu. Mēs labprāt sniedzam padomu par to, kā grīdas var palīdzēt ieturēt vajadzīgo distanci.

Mūsu klientu apkalpošanas nodaļa turpinās sniegt jums atbalstu vienmēr, kad strādāsiet pie projektiem. Ja jums ir radušies jautājumi, sazinieties ar vietējo Forbo organizāciju.

Sociālā distancēšanās

Pēc koronavīrusa radītā piespiedu pārtraukuma vairākums veikalu ver savas durvis, restorāniem un viesnīcām ir atļauts atkal uzņemt viesus, stingri ievērojot higiēnas noteikumus. Lai nodrošinātu noteikto distanci starp klientiem, daudzos veikalos uz grīdas ir uzlikti pagaidu marķējumi. Tas var būt noderīgi šobrīd, taču tas nav pastāvīgs risinājums. Tūkstošiem klientu kurpju zoles ātri sabojā marķējumus, padarot tos nederīgus.

Ja meklējat ilgtermiņa risinājumu, Marmoleum, Eternal vai Flotex materiālu distances marķējumus var iestrādāt tieši plānojumā un dizainā. Materiālus individuāli piegriež uz vietas un cieši iestrādā grīdā. Tie ir izturīgi, viegli tīrāmi, un Marmoleum gadījumā tiem pat ir antibakteriālas īpašības.

Marmoleum Way finding

Risinājumi

Risinājumi

Mīkstinoties karantīnas noteikumiem un vietējām valdībām izdodot noteikumus par to, kā valstis var lēni un droši atkal “atvērties”, kļūst acīmredzams, ka sociālā distancēšanās būs normāla dzīves sastāvdaļa ilgāku laika posmu.

Lai palīdzētu cilvēkiem saglabāt drošību, pieņemot šo jauno uzvedības modeli, mēs esam izstrādājuši vairākus materiālus un piedāvājam risinājumus, kā šo situāciju risināt, pie viena padarot jūsu grīdas dizainu dzīvespriecīgāku.

Coral Logo ieejas paklājs

Mēs esam izstrādājuši ieejas paklāju klāstu, kas, cerams, kalpos kā viegls atgādinājums cilvēkiem ieturēt distanci. Ir pieejami četri dizaini, un tos piedāvājam par īpašu cenu, jo mūsu nolūks ir nevis gūt peļņu no to pārdošanas, bet gan atbalstīt ikviena cilvēka centienus saglabāt drošību.
Sazinieties ar mums

Coral Logo entrance mats

Bultas paklājflīzēs

Visas 40 krāsas Tessera Layout un Outline paklājflīžu klāstā var izmantot, lai ražotu flīzes ar noteiktu virzienu. Jums tikai jāizvēlas fona flīžu un kontrastējošās bultas krāsas. Var izgatavot arī Flotex flīzes ar bultām.
Sazinieties ar mums

Arrows in Carpet Tiles

Bultas ruļļu materiālos

Mēs varam piedāvāt arī atsevišķas bultas, kuras var piegriezt un ieklāt jau esošos grīdas segumos vai iestrādāt, klājot jaunu grīdas segumu. Bultas ir pieejamas daudzās krāsās visos mūsu ruļļu materiālu klāstos. Dariet mums zināmas savas prasības, un mēs atradīsim jums piemērotāko kombināciju.
Sazinieties ar mums

Arrows in Resilient Sheet

Allura apļi

Daļa no jaunās Allura 2020 kolekcijas — 50 x 50 cm flīzes, kurām ir izgriezts Ø 40cm aplis. Brīvi stāvošos apļus salikumā ar izgrieztajiem kvadrātiem var izmantot kombinēšanai un saskaņošanai ar citām kolekcijas apļu flīzēm, lai sekmētu sociālo distancēšanos, it īpaši tādās sabiedriskās vietās kā veikali, kur ir ieviestas rindā stāvēšanas sistēmas.
Sazinieties ar mums

Allura circels

Vinils ar digitālo apdruku

Mūsu inovatīvā digitālās drukas tehnoloģija nodrošina visdažādākos grīdas dizainus, kādus nevar panākt ar tradicionālajām apdrukas tehnikām. Tas jums dod iespēju veidot savu dizainu Eternal projektu vinila kvalitātē. Bultas un apļus var viegli uzdrukāt uz vinila loksnes. Šo iespēju var izmantot, lai veicinātu sociālo distancēšanos.
Sazinieties ar mums

Digital printed vinyl

Flotex Vision digitālā druka

Tā kā Flotex ir vairāk nekā 70 miljoni šķiedru katrā kvadrātmetrā, tas nodrošina unikālu blīvu virsmu apdrukāšanai. Rezultātā ir iespējams uzdrukāt dzīvīgus dizainus un reālistiskus attēlus ar augstu fotogrāfisku izšķirtspēju. Ir iespējams panākt visas krāsu ēnas, toņus un nokrāsas. Flotex Vision ir teicami piemērots bultu, apļu vai citu formu uzdrukāšanai, lai mudinātu cilvēkus ieturēt distanci vienam no otra.
Sazinieties ar mums

Flotex Vision

Marmoleum Aquajet

Vai vēlaties unikālu grīdas risinājumu? Tādu, kas ir ilgtspējīgs un uzticams? Dizaina veidošana kopā ar Marmoleum ir tieši tas, ko meklējat. Izmantojot Aquajet tehniku, mēs varam izveidot ļoti precīzus un detalizētus grīdas dizainus. Piemēram, Marmoleum grīdā var iegravēt bultas, apļus vai jebkuru citu formu, lai palīdzētu cilvēkiem ieturēt 2 metru distanci.
Sazinieties ar mums

Marmoleum Aquajet

"Ātrais" grīdas segums

Ātrs, viegls un ekonomisks. Fast Fit ir Forbo kolekcijas, kuras ieklāj bez līmēšanas, tostarp kājslauķi un grīdas segumi ruļļu, flīžu un dēļu formātā! “Ātrais” grīdas segums ir ātri un viegli ieklājams, tāpēc tas ir teicami piemērots pagaidu zonām, piemēram, slimnīcās u.c.
Sazinieties ar mums

Fast flooring logo

Iedvesma

Saziņa

Tiešsaistes konsultācija

Kaut arī strādāšanai no mājām ir daudz priekšrocību, piemēram, vairāk laika ģimenei, var būt grūtāk veikt savus darba pienākumus un atrast ar projektu saistīto informāciju. Tāpēc mēs esam izstrādājuši jaunus saziņas veidus, lai palīdzētu jums atrast nepieciešamo informāciju. Mūsu specifikāciju konsultanti ar prieku ieplānos tiešsaistes konsultāciju pakalpojumā Teams, lai apspriestu visus komerciāla projekta aspektus, tostarp:

• sniegs ieteikumus attiecībā uz jūsu grīdas segumu prasību tehniskajiem aspektiem,
• palīdzēs un sniegs ieteikumus attiecībā uz grīdas plānojumiem,
• sniegs atbalstu attiecībā uz paraugu pasūtīšanu,
• sniegs padomus un ieteikumus attiecībā uz to, kā kombinēt produktus vienā projektā.

Aizpildiet mūsu kontaktinformācijas formu, un mēs ar jums sazināsimies, lai norunātu ērtu datumu un laiku.

Dizaina pakalpojums

Pateicoties mūsu plašajam kolekciju klāstam, daudzveidīgajiem dizainiem un krāsām, iespējas ir nebeidzamas. Lai palīdzētu izveidot grīdas plānojumu, mēs jums piedāvājam Forbo dizaina pakalpojumu. Forbo dizaina pakalpojuma dizaini ir kas vairāk par krāsu un dizainu kombinēšanu. Izmantojot dažādus materiālus, var radīt pārsteidzošas telpas un atmosfēru. Vai vēlaties uzzināt vairāk par Forbo dizaina pakalpojumu?
Sazinieties ar mums

COVID-19