Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Informācija par COVID-19 vīrusu


Uzņēmums Forbo Flooring Systems apzinās bažas un sarežģītību, kuras pastāv COVID-19 pandēmijas laikā, kas ir kļuvusi par mūsu ikdienas sastāvdaļu. Mēs uzņemamies atbildību visos ģeogrāfiskajos rajonos, ierobežojot vīrusa izplatību un pēc iespējas aizsargājot klientu, biznesa partneru un darbinieku veselību un drošību. Mūsu uzņēmums stingri ievēro visus valdības un vietējo veselības iestāžu noteiktos noteikumus visās valstīs, kurās mēs veicam uzņēmējdarbību.

Visas mūsu ražotnes strādā un mēs varam saņemt un piegādāt materiālu un paraugu pasūtījumus. Mūsu klientu serviss un īpaši mūsu ForbOnline pakalpojums ir izrādījies ļoti populārs un turpinās atbalstīt mūsu klientiem īstenot un realizēt iesāktos projektus.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar vietējo pārstāvniecību vai klientu apkalpošanas nodaļām visā pasaulē.

Ar cieņu Forbo Flooring Systems.

Materiāli

Mēs saprotam, ka šie ir sarežģīti apstākļi, kas arī apgrūtina atrast meklēto informāciju. Forbo Flooring piedāvā plašu grīdas segumu klāstu, kuros ir apvienota funkcionalitāte, krāsa un dizains, sniedzot pilnīgu risinājumu ikvienam! Šeit jūs varat atrast visu informāciju par mūsu materiālu klāstu.

Apskatiet mūsu materiālus

Allura 60055 | 60389 | 63497

Grīdas plānotājs

Vai ir grūti sazināties ar tirgotāju vai klientu apkalpošanas komandu, lai apspriestu dažādus grīdas seguma risinājumus? Jūs varat izmantot mūsu grīdas plānotāju, lai izveidotu savu grīdu.

Grīdas plānotājam ir jauna funkcija: augšupielādējiet savas telpas attēlu (bez maksas) un uzziniet, kurš grīdas risinājums (-i) jums ir vispiemērotākais.

Atvērt grīdas plānotāju

Floor planner Marmoleum Striato

Atsauksmes

Patreiz nevarat iet ārpus mājokļa? Jūs vienmēr varat apskatīt mūsu realizētos projektus dažādos segmentos, valstīs un ar dažādiem Forbo grīdas segumu risinājumiem.

Apskatīt realizētos projektus

Archidea 56 - Library Caledonian University Library