Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

FAQ - Použití a údržba

Naše vysoce odolná a účelová řešení zajišťují, že naše podlahy mají dlouhou životnost a snadno se udržují. Na této stránce FAQ naleznete informace o udržitelném používání a údržbě našich podlahových řešení. Pokud nenaleznete, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat s žádostí o další pomoc.


Jak vaše produkty fungují po instalaci v náročných podmínkách? Vydrží déle než 10 let?

To samozřejmě závisí na materiálu a použití (stopě) produktu. Máme vysoce pokrokové nátěrové systémy, které snižují potřebu čištění a údržby a činí podlahu odolnější. Naši poradci vždy navrhnou správný produkt pro konkrétní místo. To znamená, že naše podlahové krytiny vydrží v průměru více než 10 let, dokonce i 20 nebo 30 let, pokud uvažujete o linoleu Marmoleum nebo vinylové podlaze.

U vstupní rohože je rozumné ji vyměnit každých 5, 7 až 10 let, v závislosti na použití, klimatu a míře zneužívání (stopy). Tato výměna stojí za to, protože dobrá vstupní čisticí rohož udržuje zbytek budovy a podlahovou krytinu v čistotě a chrání ji před opotřebením.

Nabízíte k instalaci lepidla s nízkým obsahem VOC?

Ano, máme. Eurocol je součástí divize Forbo Flooring Systems a nabízí všechny druhy podlahových řešení, pokud jde o instalaci podlahy, od rychlých instalací po zelené instalace. Všechna lepidla na podlahy Eurocol jsou nyní na vodní bázi a s nízkými emisemi , přičemž některé jsou extrémně nízkoemisní.

Jak zaručíte, že vámi nabízené podlahy jsou bezpečné?

Forbo Flooring je jednou z mála společností, které poskytují informace o zdravotním dopadu každého z našich produktů. Podrobné informace najdete v produktovém listu EPD, který je dodáván s každou podlahou. Můžete najít více o EPD zde

Ať už si vyberete jakýkoliv produkt, všechny podlahy Forbo neobsahují toxiny a ftaláty. To je součástí našeho závazku zajistit, aby lidé mohli naše podlahy bezpečně používat po mnoho let.