Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Bezpečnost především

V pečovatelských domech pro seniory jsou protiskluzové vlastnosti hlavním kritériem všude tam, kde může voda nebo vylitá tekutina ovlivnit bezpečnou chůzi. Pro klienty těchto zařízení je vědomí, že se mohou v podobných místnostech pohybovat bezpečně, velkou úlevou.

1156277_small_242
wetroom

Podlahy pro mokré prostory

Tento moderní, organický design s unikátním inovativním reliéfním tvarem je navržen pro prostory, kde se chodí naboso (popřípadě v obuvi s měkkou podrážkou). Flexibilní snadno instalovatelný produkt, který je možno přizpůsobit specifickým potřebám místností, jako jsou umývárny. Čistá a moderní kolekce splňuje všechny hygienické a estetické požadavky související s použitím v prostorách, jako jsou koupelny či bazény.
Specifikace:
Třída C, R10, ESb, TRRL36, Rz20
Kliknutím přejděte na podlahy pro mokré prostředí

Bezpečnostní podlaha Step

Bezpečnostní vinyl Forbo Step lze použít všude tam, kam lidé chodí, kde pracují, učí se nebo si hrají, protože protikluzná ochrana je klíčová při vytváření bezpečného pracovního, obytného i veřejného prostředí.
Kolekce Forbo Step kombinuje vynikající protikluzné vlastnosti s estetikou a díky nové technologii protikluzných částic „Step Crystals“ ve všech variantách zaručuje čistý a svěží vzhled a snazší čištění a údržbu.
Kliknutím přejděte na bezpečnostní vinyl Step

Safety flooring