Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Frekventované společné prostory

Pro místa často využívaná zaměstnanci i návštěvníky je nutné zvolit podlahovou krytinu, která bude schopná odolat zátěži velkého množství chodců a zároveň snadno udržovatelná a esteticky příjemná.

1115499_small_p18-B
Allura premium

Allura

Kolekce Forbo Allura představuje vrchol realistických přírodních a abstraktních vzorů, které byly navrženy pomocí nejmodernějších technologií a postupů, aby finální vzhled luxusních vinylových dílců co nejrealističtěji připomínal výraz přírodních materiálů.
Produkty Allura, navrhované a vyráběné v Evropě, se pyšní jak na první pohled uchvacujícím designem, tak i neobyčejnými funkčními vlastnostmi a trvanlivostí.
Kliknutím přejděte na Allura

Marmoleum

Marmoleum, naše trvale udržitelné řešení podlahové krytiny, je k dostání v nepřeberném množství barevných variant, vyniká odolností vůči opotřebení a poškrábání a nabízí možnost opravit poškozené místa.
Kliknutím přejděte na Marmoleum

Linoleum
Sarlon acoustic

Akustická podlahovina Sarlon

Akustická podlahovina Sarlon
Udržet hladinu hluku na minimum může být na místech, kde se pohybuje mnoho lidí, mnohdy problematické. Produktová řada Sarlon nabízí řešení v podobě akustických vinylových podlah v široké škále vzorů. Dosažení co nejnižší hladiny hluku je zásadní pro snižování stresu a zlepšení vnitřní pohody a výkonnosti lidí, ať už pracují nebo se učí. Jedině u společnosti Forbo najdete v jediné přehledné kolekci akustických vinylových krytin tu nejširší nabídku produktů zaměřující se na kompletní řešení akustických podlah pro různé interiéry.
Kliknutím přejděte na Akustické podlahy