Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kancelářské prostory

Ať již jde o velké otevřené prostory, soukromé zasedací místnosti, nebo cokoliv mezi tím, modulární podlahové krytiny Forbo nabízí možnost provádět změny a renovace s nízkým rozpočtem a bez nutnosti kompromisu z hlediska estetiky či designu.
Navíc díky různorodým rozměrům našich kobercových dílců mohou klienti významně snížit objednávané množství, mimo jiné protože objem odpadu při pokládce je snížen na méně než 2%.

Linoleum
Tessera carpet tiles

Kobercové čtverce

Dnešní moderní kancelářské prostředí bývá navrhováno jako systém otevřených kanceláří a je třeba, aby bylo flexibilní a dalo se snadno a rychle přestavovat. Modulární podlahové systémy, jako jsou například kobercové čtverce, se snadno přizpůsobí změnám potřeb, čímž snižují náklady na reorganizaci a umožňují větší flexibilitu designu.
Kliknutím přejděte na kobercové čtverce

Luxusní vinylové dílce

Kolekce Forbo Allura představuje vrchol realistických přírodních a abstraktních vzorů, které byly navrženy pomocí nejmodernějších technologií a postupů, aby finální vzhled luxusních vinylových dílců co nejrealističtěji připomínal výraz přírodních materiálů.
Produkty Allura, navrhované a vyráběné v Evropě, se pyšní jak na první pohled uchvacujícím designem, tak i neobyčejnými funkčními vlastnostmi a trvanlivostí.
Kliknutím přejděte na Allura

Luxury vinyl tiles