Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Odolnost ruku v ruce s designem

Pro místnosti, jako jsou kuchyně či koupelny, je třeba vybírat podlahové krytiny schopné odolat každodenní zátěži, které jsou vystavovány a zároveň jsou esteticky a barevně propracované, aby z bytu udělaly domov.

Novilon
Novilon

Novilon

Díky povrchovým úpravám Diamond Seal a Noviclean si můžete být jistí, že naše vinylové podlahy Novilon budou po celou dobu své životnosti chráněné vůči poškrábání i otěru a zůstanou snadno udržovatelné, a to vše s minimálními náklady a úsilím.
Navíc naše unikátní vlastnost Aquagrip poskytuje protikluznou ochranu R10, takže nájemníkům zajistí bezpečí a majitelům klid. Měkčený vinyl Novilon je navržen tak, aby byl maximálně odolný a zároveň stylový.
Kliknutím přejděte na Novilon

Luxusní vinylové dílce Allura

Kolekce Forbo Allura představuje vrchol realistických přírodních a abstraktních vzorů, které byly navrženy pomocí nejmodernějších technologií a postupů, aby finální vzhled luxusních vinylových dílců co nejrealističtěji připomínal výraz přírodních materiálů.
Produkty Allura, navrhované a vyráběné v Evropě, se pyšní jak na první pohled uchvacujícím designem, tak i neobyčejnými funkčními vlastnostmi a trvanlivostí.
Kliknutím přejděte na Allura

Luxury vinyl tiles
Marmoleum

Marmoleum

Marmoleum, naše trvale udržitelné řešení podlahy, je k dostání v nepřeberném množství barevných variant, vyniká odolností vůči opotřebení i poškrábání a nabízí možnost opravit poškozené povrchy.
Kliknutím přejděte na Marmoleum