Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Začněte od podlahy

V domech, kde bydlí velký počet lidí, je udržování hluku na minimu jedním ze zásadních požadavků. Ať už jde o jednotlivé byty, nebo místnosti či společné prostory. Šíření hluku v budově lze zamezit několika způsoby. Nejjednodušší je začít přímo od podlahy.

Flotex vision naturals
Sarlon acoustic

Akustická vinylová podlaha Sarlon

Dosažení co nejnižší hladiny hluku je zásadní pro snižování stresu a zlepšení vnitřní pohody a výkonnosti lidí, ať už pracují nebo se učí. Pouze u společnosti Forbo najdete v jediné přehledné kolekci akustických vinylových krytin tu nejširší nabídku produktů určených pro instalaci tichých podlah v rozličných typech interiéru.
Nejlepší způsob jak omezit hluk je u jeho zdroje. Proto jsou akustické podlahy klíčem ke snižování hluku v budovách. Forbo je v oboru akustických podlah s více než 30 lety zkušeností skutečným specialistou. V naší nabídce vinylových akustických podlah najdete produkty s hodnotami snížení kročejového hluku 15, 17 a 19dB
Kliknutím přejděte na akustickou kolekci

Flotex

Materiál Flotex má více než 70 miliónů vláken na m2, díky čemuž je jeho povrch protikluzný za sucha i za mokra, podobně jako tisíce drobných chloupků pomáhají ještěrkám šplhat po strmých stěnách. Vlákna také pohlcují zvuk, takže lze Flotex označit za tichou podlahu.

Vlákna krytiny Flotex jsou pružná a příjemná na došlap, jako mech. Podobně jako u bambusu, jejich hustota, tvar a síla zaručují, že se vždy vrátí do původního tvaru. Této vlastnosti vděčí materiál za svou dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení, obzvláště od kolečkových židlí.
kliknutím přejděte na Flotex

Flotex vision