Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Scházíme se ke společnému jídlu

Prostory jídelen jsou denně využívány a někdy až zneužívány. Pomocí kombinace různých barev a/nebo produktů je možno opticky oddělit plochy s různými funkcemi.
Uvědomujeme si, že produkty používané v jídelnách musí mít:
• Dobré protiskluzové vlastnosti, aby nedocházelo k nehodám
• Dostatečnou odolnost, protože jsou namáhány velkým počtem lidí
• Vynikající akustické vlastnosti, aby byla maximálně redukována hlučnost
• Povrch, který je hygienický a lze ho vyčistit, aby byl jako nový

Marmoleum
Flotex colour

Flotex

Materiál Flotex má více než 70 miliónů vláken na m2, díky čemuž je jeho povrch protikluzný za sucha i za mokra, podobně jako tisíce drobných chloupků pomáhají ještěrkám šplhat po strmých stěnách. Vlákna také pohlcují zvuk, takže lze Flotex označit za tichou podlahu.

Vlákna krytiny Flotex jsou pružná a příjemná na došlap, jako mech. Podobně jako u bambusu, jejich hustota, tvar a síla zaručují, že se vždy vrátí do původního tvaru. Této vlastnosti vděčí materiál za svou dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení, obzvláště od kolečkových židlí.
kliknutím přejděte na Flotex

Marmoleum

Marmoleum
Marmoleum, naše trvale udržitelné řešení podlahy, je k dostání v nepřeberném množství barevných variant, vyniká odolností vůči opotřebení i poškrábání a nabízí možnost opravit poškozené povrchy.
Kliknutím přejděte na Marmoleum

Marmoleum
Eternal wood

Eternal

Prohlédněte si kolekci univerzálního vinylu Forbo Eternal a objevte dokonalou kombinaci nejmodernějších vzorů a barev a silného odolného materiálu, která nabízí vhodné řešení pro jakékoliv použití.
Kolekce představuje vyváženou škálu dekorů od dřeva a kamene až po abstraktní vzory, to vše v rozsáhlé moderní paletě barev, takže si vždy vyberete vzor, který dokonale doplní váš interiér.
Kliknutím přejděte na Eternal