Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Buďte osobití

Díky výjimečné flexibilitě moderního digitálního tisku můžeme nabídnout možnost vytvořit vinylové a textilní podlahové krytiny na zakázku, které jsou vhodné pro vzdělávací prostředí.

Lze říct, že co se týče estetiky, barev a propracovanosti detailů, jsou možnosti neomezené.

1119525_small_p18-A
Bespoke digital print project vinyl

Na zakázku digitálně tištěný vinyl

Bespoke Digital Print je revoluční služba umožňující výrobu zakázkové potištěné vinylové podlahy, která bude středem pozornosti v interiéru.

Vyberte si z tisíců připravených licencovaných vzorů nebo si navrhněte svůj vlastní design. Bez ohledu na typ, velikost, rozsah nebo složitost designu, naše technologie vytváří ostré a živé obrazy, díky digitálnímu tisku 6 barev s vysokým rozlišením 600 dpi.

Flotex Vision

Flotex Vision
Flotex Vision nabídne nekonečné množství možností návrhů od abstraktních vzorů s komplikovaným barevným spektrem až po realistické zobrazení přírodních materiálů jako tráva, písek či voda. Do interiéru můžete přinést kousek přírody díky vzoru oblázkové pláže nebo louky, také je možné vyrobit velmi působivé produkty s 3D efektem či vzor „trompe l‘oeil“.
Vzory si můžete prohlédnout na stránkách Flotex vision

Flotex Vision
Marmoleum meets Mendini Aquajet

Marmoleum Aquajet

Marmoleum Aquajet
Technologie řezání vodním paprskem Aquajet umožňuje vytvářet i ty nejsložitější vzory a poskytuje prostor pro neomezenou kreativitu. Můžete si navrhnout vlastní podlahu pomocí standardních modelů nebo použít vlastní design. Ať už jde o tematické zaměření, umělecké dílo nebo logo společnosti, možnosti jsou nekonečné. Pro každý standardní model Aquajet si můžete vybrat vlastní barvy z palety barev Marmoleum
prohlédněte si varianty Aquajet

Coral Logo

• Výjimečně kvalitní vzhled a jasné barvy
• Perfektní pro složité mnohobarevné vzory
• Vyberte si z jakýchkoliv níže uvedených standardních barev
• Barvy Pantone a RAL lze přizpůsobit
• Díky těžkému vinylovému podkladu nedochází ke zvlnění a tím se snižuje nebezpečí zakopnutí

Rohože s potiskem jsou k dostání v 7 standardních rozměrech (rozměry včetně okrajů): 55x90, 105x155, 105x300, 155x205, 155x300, 205x205 a 205x300 (cm), a také ve speciálních rozměrech až do šířky 200 cm a délky 600 cm (rozměry bez okrajů).

Pro více informací o možnosti objednání rohoží Coral Logo se, prosím, obraťte na náš zákaznický servis.
Kliknutím přejděte na Coral Logo

Coral logo