Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Naše spolupráce

World Green Building Council

Partnerem the World Green Building Council

Hrdý partner the World Green Building Council

Udržitelnost je hlavní součástí étosu společnosti Forbo; od toho, jak si vybíráme suroviny, až po způsob, jakým naše produkty prodáváme a prodáváme. To vše dohromady znamená, že naše podlahové krytiny splňují naše poslání vytvářet lepší životní prostředí pomocí pokynů pro zelený design, zelené energie a pomocí principu 4R: Redukovat, znovu používat, recyklovat a obnovovat. Abychom dosáhli našich cílů udržitelnosti, věříme, že spolupráce s ostatními, kteří sdílejí stejné myšlenky a filozofie, je zásadní.

World Green Building Council

V roce 2021 se společnost Forbo Flooring Systems připojila k Corporate Advisory Board Světové rady pro šetrné budovy (WorldGBC). Jedná se o vybranou skupinu globálních lídrů v oblasti udržitelnosti, aktivních ve stavebnictví a stavebnictví, která slouží jako vodítko pro WorldGBC při její strategii a činnostech k urychlení hnutí za udržitelné budovy.
Světová rada pro šetrné budovy katalyzuje přijetí udržitelných budov pro každého a kdekoli. Transformují stavební a stavební sektor ve třech strategických oblastech – opatření v oblasti klimatu, zdraví a blahobyt a zdroje a cirkulace – jsou globální akční sítí složenou z přibližně 70 rad pro šetrné budovy po celém světě.

Jako členové UN Global Compact spolupracují s podniky, organizacemi a vládami na prosazování ambicí Pařížské dohody a Globálních cílů OSN pro udržitelný rozvoj. Prostřednictvím přístupu změny systémů vede jejich síť průmysl k čistě uhlíkově neutrálnímu, zdravému, spravedlivému a odolnému zastavěnému prostředí.
Přejít na web WGBC

World Green Building Council Logo

„Jsme nadšeni, že můžeme přivítat Forbo Flooring Systems v Corporate Advisory Board (CAB) World Green Building Council pro rok 2021. Prostřednictvím jejich ukázek vedoucího postavení na trhu směrem k udržitelným stavebním a stavebním postupům víme, že přinesou bohaté odborné znalosti a budou velkým přínosem pro CAB. Těšíme se na spolupráci v nadcházejícím roce, abychom dodali udržitelné budovy pro každého a kdekoli.“

Cristina Gamboa, CEO WorldGBC