Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Přehled novinek Forbo Flooring Systems

Stáhněte si tiskové zprávy o posledních novinkách společnosti Forbo Flooring Systems.


Marmoleum CO2 neutrální

CO2 neutrální přírodní linoleum Marmoleum, ekologický milník pro společnost Forbo Flooring Systems

Proces životního cyklu linolea je zdokumentován v nezávislém environmentálním prohlášení o výrobku (EPD), které je ověřováno třetí stranou. EPD pro Marmoleum, dlouholetého názvu pro linoleum společnosti Forbo, ukazuje, že pohlcování CO2 převyšuje množství CO2, které bylo vyrobeno během výrobního procesu, což znamená, že Marmoleum je čistě neutrální produkt s ohledem na CO2.

 • Marmoleum CO2 neutrální

  Tisková zpráva Marmoleum CO2 neutrální

Eternal

Designový vinyl Eternal v rolích není pouze další kolekcí vinylů

Společnost Forbo Flooring Systems představuje svou novou kolekci designového vinylu Eternal v rolích, která má vše pro každého. Eternal je univerzální podlahová krytina se širokou škálou dekorů a univerzální oblastí použití. Tato kolekce zátěžového vinylu může být použita v každém typu segmentu. Ať už je to ve vzdělávání, oblast volného času a pohostinství, sociální péče nebo obchodu, vždy je zde design, které splní dané požadavky.

Eternal digitally printed Rainbow
 • Press release Eternal

  Tisková zpráva Eternal
  Stáhněte si tiskovou zprávu.

Hrajte si s kolekcí Marmoleum Modular

Hrajte si s novou kolekcí Marmoleum Modular

Mnoho druhů podlahových krytin již existuje v modulární formě: dřevo, kámen, keramika nebo kobercové čtverce. Všechny nabízí různé způsoby, jak vytvářet podlahy s jejich vlastní identitou. U krytiny Marmoleum® teď máte stejnou možnost a navíc se jedná o přírodní způsob.

Společnost Forbo Flooring Systems představuje novou kolekci Marmoleum v nečekaném formátu.

Marmoleum Modular lines

Tisková zpráva Marmoleum Modular

 • Press release Marmoleum Modular

  Marmoleum Modular
  Stáhněte si tiskovou zprávu

Flotex Bionický výkon

Flotex Bionický výkon

Flotex je vysoce moderní textilní krytina, která vypadá na pohled i dotyk jako koberec, ovšem bez jakýchkoliv negativních vlastností spojovaných s textilními krytinami. Stejně tak funguje jako pružná krytina s povrchem připomínajícím velur, který je komfortní pro chůzi, poskytuje pocit tepla pod nohama a má vynikající protikluzné a akustické vlastnosti.

Bionická technologie kombinuje poznatky ze studia živých organismů a přírodních systémů s lidskými produkty a procesy při vývoji nových produktů. Tento přesun technologie a inspirace žijící faunou a flórou pomáhá vytvářet optimalizované a vysoce efektivní produkty.

Flotex colour

Tisková zpráva kolekce Flotex

 • Press release Flotex collection 2014

  Flotex bionický výkon
  Stáhněte si tiskovou zprávu.

Kolekce luxusních vinylových dílců Allura

Nová kolekce luxusních vinylových dílců Allura

Představte si dřevěnou podlahu bez třísek, prasklin, rozesychání, vrzání nebo takovou, která je barevně stálá na slunci. Přestavte si kamennou či keramickou podlahu, která se nezlomí, je komfortní a poskytuje pocit tepla pod nohama. Nebo uvažujte o kovu, který nerezaví, snadno se řeze nebo o sklu, které po kterém se příjemně chodí. Vítejte ve světě luxusní vinylových dílců, nebo chcete-li LVT, případně designového vinylu, jak se této skupině krytin nejčastěji říká.

Skutečně Forbo
Nová kolekce Forbo Allura LVT je živá mnohostranná řada podlahové krytiny, která posouvá svět luxusních vinylových dílců na další úroveň sofistikovanosti a funkčnosti. Allura je nejmodernější kolekce dřevěných, kamenných a abstraktních designů, navržená přímo mezinárodním týmem designérů společnosti Forbo Flooring. Dekory kolekce Allura nejsou pouze přejaté z tiskové databanky, ale jsou opravdu unikátní, představují roky zkušeností s vývojem podlahových vzorů.

Allura

Zlatý certifikát Leed pro sklad společnosti Forbo

Zlatý certifikát LEED pro sklad Forbo

Forbo Flooring Systems je první společností, která získala zlatý certifikát LEED pro svůj sklad v Nizozemsku. Sklad Forbo s certifikátem LEED byl také nominován na LEED projekt roku a společnost byla nominována na ocenění Leadership Award pro výrobce.

Press MXD

Tisková zpráva o zisku zlatého certifikátu Leed

 • Leed Gold certificate

  Tisková zpráva
  Stáhnout si tiskovou zprávu k tomuto článku.

 • Leed certificate

  Certifikát Leed
  Stáhnout si kopii certifikátu LEED