Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Webinář VÝBĚR UDRŽITELNÝCH PODLAH

Jak vybrat udržitelnou podlahu

V našem webináři Forbo Flooring Systems budou odborníci Amanda Fisher a Edo Rem diskutovat o tom, co hledat při výběru skutečně „zelené“ podlahy.

Webinář Výběr udržitelné podlahy

Webinář Jak vybrat skutečně udržitelné podlahy

Profil udržitelnosti podlahového produktu se stává pro majitele budov a architekty stále rozhodujícím faktorem při výběru podlahové krytiny. Hodnocení životního cyklu produktu (LCA) je osvědčený způsob, jak zjišťovat ekologické vlastnosti produktů, zaměřené na dopady po celý životní cyklus produktu podle mnoha kritérií, od těžby suroviny až po konec jeho životnosti.

Připojte se k nám na našem webináři, ve kterém Amanda Fisher, Business Development Manager na UL a Edo Rem, ředitel globálního marketingu ve Forbo Flooring Systems, vysvětlí, co je důležité a na co se zaměřit při výběru skutečně „ zelené podlahy. Budou diskutovat o tom, jak UL certifikuje, že všechny informace v LCA a hotovém EPD jsou pravdivé a přesné a proč Forbo Flooring udělalo tento krok tím, že ke každému EPD přidalo zdravotní prohlášení.

LCA circular

Podívejte se na webinář zde:

O Amandě Fisher

Amanda je Business Development Manager pro tým Product Sustainability společnosti UL s 18letými zkušenostmi v odvětví certifikace produktů. Amanda se v UL zaměřuje na produktová řešení založená na analýze životního cyklu (LCA), jako jsou environmentální prohlášení o produktech (EPD) a uhlíkové stopy produktu.

Spolupracuje s výrobci, designéry, inspektory, obchodními asociacemi a dalšími zainteresovanými stranami, aby identifikovala potřeby odvětví, vyhodnotila trendy na trhu, stanovila strategické cíle pro UL, vyhodnotila obchodní příležitosti a spustila nové služby.

Amanda získala bakalářský titul v oboru chemie na University of Illinois v Urbana-Champaign.

SLEDUJTE AMANDU NA LINKEDINU

Webinář Výběr udržitelné podlahy

O Edo Rem

Edo Rem je ředitelem globálního marketingu společnosti Forbo Flooring Systems a silným zastáncem udržitelného podnikání. Protože to podporuje kulturu 'compliance plus', společnost Forbo Flooring byla první, kdo použil hodnocení životního cyklu jako základ pro rozhodování v oblasti životního prostředí.

Edo Rem má více než 25 let zkušeností ve stavebnictví a byl aktivní v několika rolích od produktového managementu po mezinárodní prodej a marketing. Na základě svých zkušeností a zevnitř společnosti Forbo Flooring Edo vysvětlí, jak je možné skutečně udržitelné rozhodování a co víc hledat.

SLEDUJTE EDO NA LINKEDINU

edo rem

Zmeškali jste některý z našich předchozích webinářů?