Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Webinář

Stavění budoucnosti pomocí BIM dat

Připojte se k našemu novému webináři 20. června 2023, ve kterém budou Marie Rouel a Matthew Jackson zkoumat, jak lze data z informačního modelování budov (BIM) využít k řešení environmentálních problémů.

Webinář BIM data | Forbo Flooring Systems

Webinář zdarma Stavění budoucnosti pomocí BIM dat

Jak můžete učinit objektivní rozhodnutí týkající se udržitelnosti? A jak lze data z informačního modelování budov (BIM) využít k řešení environmentálních problémů, nyní i v budoucnu?

V našem nadcházejícím webináři 20. června budou hostitelka Marsha Simon a odborní řečníci Matthew Jackson a Marie Rouel zkoumat způsoby, jakými klimatická krize ovlivňuje zastavěné prostředí a jak nové poptávky a požadavky ovlivní průmysl v nadcházejících letech. let.

Matthew, spoluzakladatel a ředitel ZERO Carbon Construction, bude diskutovat o nových poptávkákch a požadavcích, které bude muset průmysl v nadcházejících letech řešit, a o tom, jak mohou data BIM pomoci tyto potřeby splnit.

Marie, Key Account Manager ve společnosti BIMobject, se ponoří do způsobů, jak se BIM data mění a vyvíjejí, aby vyhovovala potřebám odvětví tváří v tvář klimatické krizi.

Podívejte se na webinář

Nový host: Marsha Simon

Marsha Simon je energická, nezávislá řečnice a tvůrkyně programů. Již více než 10 let vede týdenní rozhovory mezi designéry, jejich partnery, klienty a veřejností. Je známá tím, že klade hluboké otázky, které vyzývají lidi, aby přemýšleli z jiné perspektivy. Marsha má dlouholeté zkušenosti s moderováním inspirativních relací o udržitelných výrobních procesech a vedení panelových diskusí na metatémata, jako je spolutvůrčí spolupráce a smysluplný design.

Sledujte Marshu na LinkedIN

Host webináře Marsha Simon | Forbo Flooring Systems
Webinář Stavění budoucnosti pomocí BIM dat | Matthew Jackson | Forbo Flooring Systems

O Matthew Jackson

Matthew je oddaným zastáncem udržitelnosti a digitální transformace v zastavěném prostředí. Se zkušenostmi v oblasti architektury, technologických startupů, SaaS, strategického rozvoje a marketingu pracoval na revoluci ve způsobu, jakým využíváme data v oblasti stavebních produktů.

Matthew, který je v současné době spoluzakladatelem a ředitelem společnosti ZERO Construct, buduje síť zmocněných aktivátorů prostřednictvím vzdělávání a informovanosti o problémech souvisejících se snižováním zahrnutého uhlíku. V BIMobject pracoval na kapitálových projektech zaměřených na pochopení celkových nákladů na vlastnictví a analýzy životního cyklu z pohledu nemovitostí.

SLEDUJTE MATTHEWA NA LINKEDINU

Webinář Stavění budoucnosti pomocí BIM dat | Marie Rouel | Forbo Flooring Systems

O Marii Rouel

Marie Rouel je Key Account Manager ve společnosti BIMobject, předním světovém trhu BIM pro stavební průmysl. Platforma spojuje společnosti AECO a výrobce za účelem digitalizace stavebnictví a vytvořit udržitelnou budoucnost.

Marie strategicky podporuje klíčové klienty v regionu DACH a v několika evropských zemích prostřednictvím mnichovské kanceláře BIMobject.
Má dlouholeté zkušenosti v digitálním sektoru a sektoru SaaS a spolupracuje s německým a mezinárodním průmyslem. Je propojena s několika sdruženími výrobců a sdruženími pro stavební software.

SLEDUJTE MARIE NA LINKEDINU

Zmeškali jste některý z našich předchozích webinářů?