Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Webinář DESIGNOVÉ TRENDY

Stavební a designové trendy v roce 2022

Forbo Flooring Systems představuje webinář, ve kterém budou experti na trendy Jan Agelink a Dorothé Kessels diskutovat o nejnovějších a nadcházejících trendech ve stavebnictví a designu pro rok 2022.

Trendy designu webinářů

Bezplatný webinář Stavební a designové trendy v roce 2022

Pro architekty a designéry je důležité držet prst na tepu nejnovějších trendů ve stavebnictví a designu. Důkladná znalost a pochopení těchto trendů je zásadní pro úspěch každého designéra. Forbo Flooring Systems chápe důležitost nabízet nejmodernější a současné designy podlah na trhu založené na těchto nejnovějších trendech.

V tomto exkluzivním webináři prozkoumáme, jak se identifikují trendy, a navrhneme klíčové trendy pro rok 2022 na základě analýzy globálních a místních trendů s využitím úžasných vizuálů. Bude také demonstrovat, jak jsou tyto trendy začleněny do řešení podlah, která se brzy objeví.

Webinář ve spolupráci s prognostikem trendů Janem Agelinkem nabízí objektivní pohled na trendy a překlady z Forbo Flooring.

Začněte rok správně tím, že se hluboce ponoříte do relevantních trendů roku 2022 ve světě zastavěného prostředí a interiérového designu.

Webinar design trends 2022

Podívejte se na webinář

O Jan Agelink

Jan Agelink pracuje jako prognostik trendů od roku 1994. Spojuje jasnou analýzu globálních a místních trendů s talentem pro výběr ohromujících vizuálů. Jeho pohled na budoucnost je cenný pro odvětví, jako je móda, životní styl, design, zdraví, interiéry , maloobchod a potraviny.

Jan propojuje trendy ze šesti „velkých hybatelů“ našeho světa – technologie, umění a kultura, demografie, ekonomika, politika, ekologie – a mění je v podněty k zamyšlení. Rovněž radí mezinárodním značkám a společnostem s koncepty, které propojují hodnoty značky s relevantními sociokulturními trendy.

VÍCE O JAN AGELINK
SLEDUJTE JANA NA INSTAGRAMU

Webinář Trendy designu | Jan Agelink, prognostik trendů a designový ředitel

O Dorothé Kessels

Dorothé Kessels je ředitelkou globálního designu ve společnosti Forbo Flooring Systems. Před nástupem do společnosti Forbo v roce 2005 byla Dorothé partnerem ve společnosti Amsterdam Design Associates a získala mezinárodní zkušenosti s vývojem povrchových designů a barevných kolekcí pro obklady stěn, textilie a průmysl barev.

Po absolvování Design Academy v Eindhovenu získala své první aktivity na volné noze v Asii, kde si Dorothé uvědomila, že interakce s koncovými spotřebiteli a překlad místních nebo kulturních požadavků jsou pro dobrý design zásadní. Ve společnosti Forbo Flooring je design klíčovým rozlišovacím znakem úspěchu a je pevně zakotven v podnikové vizi.


SLEDUJTE DOROTHÉ NA LINKEDINU

Webinář Trendy designu  | Dorothé Kessels, ředitelka globálního designu

Zmeškali jste některý z našich předchozích webinářů?