Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

WEBINÁŘ CIRKULÁRNOST V PODLAHÁCH

Řešení cirkulární výzvy

V našem webináři Forbo Flooring Systems odborníci Jane Gardner a Julie Chaminade diskutují o výzvách cirkulární ekonomiky v v odvětví podlah.

Webinář Řešení cirkulární výzvy

Bezplatný webinář Řešení kruhové výzvy

Jak bude vypadat budoucnost cirkulárnosti podlah? Jaké nástroje a řešení mohou majitelé a plánovači budov očekávat, když jejich produkty dosáhnou konce své životnosti? Se dvěma důležitými influencery v podlahářském odvětví prozradíme další kroky, které můžete očekávat, jak se podlahářský průmysl a potenciálně i stavebnictví vypořádá s každodenními výzvami cirkulární ekonomiky.

Jane Gardnerová, výkonná ředitelka ERFMI (European Resilient Flooring Manufacturers’ Institute), poskytne budoucí pohled na to, co se děje v globálním měřítku, a podělí se o vizi ERFMI o tom, jak by měl být cirkulární problém vyřešen. S Francií v čele, Julie Chaminade, výkonná ředitelka Kaléi, francouzské profesní asociace zastupující technické a dekorativní krytiny, vyzdvihne jejich dosavadní klíčové poznatky a také další výzvy, kterým čelí.

Cirkulární ekonomika

Podívejte se na webinář zde:

O Jane Gardner

Jane Gardner je generální ředitelkou ERFMI, Evropského institutu pro pružné podlahy a jako taková zastupuje zájem 17 výrobců a distributorů pružných podlahových krytin v Evropě.

V rámci své role se Jane aktivně podílí na standardizaci a je předsedkyní WG 7 pružných podlahových krytin v rámci CEN TC 134 a předsedkyní ISO TC 219 textilních, pružných a laminátových podlahových krytin. Jane je aktivně zapojena do Circular Plastics Alliance, aliance zřízené Evropskou komisí s cílem dosáhnout do roku 2025 využití 10 milionů tun recyklovaných plastů na nové výrobky uváděné na trh EU. ERFMI je signatářem této aliance .

Před nástupem do ERFMI pracovala Jane 14 let pro Axion, britskou poradenskou společnost pro efektivní využívání zdrojů. Její práce se zaměřila na sběr a recyklaci pružných podlahových krytin a koberců, stejně jako dalších plastových stavebních výrobků. Jane je nadšená rozvojem cirkulární ekonomiky pro podlahové krytiny v Evropě.

SLEDUJTE JANU NA LINKEDINU

Webinář | Jane Gardnerová

O Julie Chaminade

Julie Chaminade je výkonnou ředitelkou Kaléi, francouzského profesního sdružení zastupujícího technické a dekorativní krytiny. Členy tohoto sdružení jsou všichni výrobci pružných podlah působící na francouzském trhu.

S více než dvaceti lety ve funkci vedoucí Kaléi a jejími předchozími zkušenostmi v EuPC, evropské organizaci pro zpracovatele plastů, Julie vyvinula skvělý přehled o institucionálních záležitostech a také velké množství klíčových kontaktů.

Kromě své hlavní činnosti provozuje RFS, síť školicích středisek zabývajících se podlahovými krytinami.

SLEDUJTE JULII NA LINKEDINU

Webinář | Julie Chaminade

Zmeškali jste některý z našich předchozích webinářů?