בחר את הארץ שלך

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

עוגיות

מהן עוגיות?
בדומה להתנהלות הנפוצה כמעט בקרב כל אתרי האינטרנט המקצועיים, גם אתר זה של Forbo משתמש בעוגיות. עוגיות הן קבצים זעירים שמורדים אל המחשב שלך, כדי לשפר את החוויה שלך. מסמך זה מתאר מהו המידע שהן אוספות, כיצד משתמשים בהן ומדוע נחוץ לפעמים לאחסן את העוגיות הללו, וכיצד תוכל למנוע שהעוגיות הללו יישמרו. אך דבר זה עלול לקלקל או "לשבור" מרכיבים מסוימים מהפונקציות של האתר.כיצד Forbo משתמשת בעוגיות
Forbo משתמשת בעוגיות למטרות רבות, המפורטות להלן. למרבה הצער, ברוב המקרים לא קיימות אפשרויות סטנדרטיות המקובלות בענף למנוע את ההפעלה של העוגיות מבלי לפגוע בתפקוד ובמאפיינים שהן מוסיפות לאתר. מומלץ להשאיר את כל העוגיות אם אינך בטוח אם הן נחוצות או לא, כי ייתכן שהן מספקות שירות שמופעל על ידי האתר.

השבתת העוגיות
ניתן למנוע את התקנת העוגיות על ידי קביעת ההגדרות של הדפדפן. שים לב שהשבתת העוגיות תשפיע על האופן בו פועל האתר הזה ואתרים רבים אחרים בהם אתה מבקר. השבתת העוגיות תביא בדרך כלל להשבתת פונקציות ומאפיינים מסוימים של אתר אינטרנט זה. לכן, מומלץ שלא להשבית את העוגיות.

העוגיות שמותקנות על ידי Forbo
כשיוצרים חשבון אצל Forbo, Forbo תשתמש בעוגיות לניהול תהליך הכניסה למערכת ולניהול כללי של החשבון. עוגיות אלה נמחקות בדרך כלל כשמתנתקים מהמערכת. אך במקרים מסוימים, הן יכולות להישאר כדי לזכור את ההעדפות שלך באתר אחרי שאתה מתנתק.

Forbo משתמשת בעוגיות כאשר אתה מחובר כדי לזכור זאת. הדבר מונע מהמשתמשים להיכנס בכל פעם מחדש למערכת כשהם מבקרים בעמוד חדש. בדרך כלל, מתבצעת הסרה או פינוי של עוגיות אלה בעת היציאה מהמערכת כדי להבטיח שתוכל לגשת רק לפונקציות מסוימות ואזורים מוגבלים כאשר אתה מחובר למערכת.

אתר זה מציע אפשרויות של סחר אלקטרוני. ישנן עוגיות חיוניות המאפשרות להבטיח שההזמנה שלך תיזכר מדף לדף כדי ש- Forbo תוכל לעבד אותה בצורה נאותה.

מעת לעת, Forbo משתמשת בסקרים ושאלונים כדי לקבל משוב ולהבין ביתר דיוק את הצרכים של בסיס המבקרים באתר של Forbo. סקרים אלה עשויים להשתמש בעוגיות כדי לזכור מי כבר השתתף בסקר או כדי לספק תוצאות מדויקות לאחר המעבר מדף לדף.


כאשר שולחים נתונים באמצעות טופס כמו הטפסים שבעמודי יצירת הקשר או טפסי הערות, ייתכן שהעוגיות יוגדרו כך שיזכרו את פרטי המשתמש לשם התכתבות עתידית.

על מנת ליצור חוויית משתמש נהדרת באתר זה, Forbo מספקת למשתמש אפשרות להגדיר את העדפות המשתמש. על מנת לזכור את ההעדפות, Forbo צריכה להתקין עוגיות, שישמרו וישלפו אותן.

עוגיות של צד שלישי
במקרים מיוחדים מסוימים, Forbo משתמשת גם בעוגיות שהתקבלו מגופי צד שלישי אמינים. להלן פירוט של כמה עוגיות של גופי צד שלישי בהן המשתמש עשוי להיתקל ברחבי האתר הזה.

אתר זה משתמש ב- Google Analytic , אחד מפתרונות ניתוח הנתונים הנפוץ והאמין שקיים ברשת. Google Analytic מסייעת ל- Forbo להבין את אופן השימוש באתר וכיצד לשפר את חוויית המשתמש. עוגיות אלה עשויות לעקוב אחר נתונים כמו משך הזמן שהמשתמשים מבלים באתר ובעמודים בהם הם מבקרים, כדי שנוכל להמשיך ולייצר תכנים מעניינים ומושכים.

ניתן למצוא מידע נוסף על Google Analytic בעמוד הרשמי של Google Analytic.

אתר זה משתמש בשירותי Investis כדי להציג מידע לשיתוף.

Forbo משתמשת גם בכפתורים ו/או תוספים של הרשתות החברתיות באתר זה. הדבר מאפשר למשתמשים להתחבר לרשתות החברתיות שלהם במספר דרכים. אתרי הרשתות החברתיות, כולל פייסבוק וטוויטר, יתקינו עוגיות ברחבי האתר של Forbo. עוגיות אלה ישמשו לשיפור הפרופיל באתרים שלהם או כתוספת לנתונים שהם כבר מחזיקים אצלם למטרות שונות, המפורטות במסמכי המדיניות הרלוונטיים שלהם.

מידע נוסף
בדרך כלל מומלץ להשאיר את העוגיות מופעלות כדי ליצור חוויית משתמש נהדרת. אך אם אתה זקוק למידע נוסף, אל תהסס ליצור עמנו קשר בכתובת: communications@forbo.com

אוגוסט 2014