Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Spetsiaalsed põrandakatted laevanduses kasutamiseks

Kruiisi- ja reisiparvlaevade operaatorite jaoks on põrandakate üks keerulisematest aladest välimuse kõrgete standardite säilitamiseks. Tiheda liikluse ilmne maht ja IMO sertifitseerimine on põhilised määravad tegurid põrandakatete määratlemisel. Allpool on kaks soovitatavat põrandakattetoodet, mis on spetsiaalselt sobitatud merekeskkonda.

Marine brochure

Marine Flotex FR Image
Flotex FR

Flotex FR

Flotex FR - IMO on flokeevaip, mis on kavandatud täielikult vastama IMO resolutsiooni MSC 61(67): lisa 1: osa 2 ja IMO resolutsiooni A.653 (16) nõuetele koos muudatustega IMO resolutsioonis MSC 61(67): lisa 1: osa 5.

Hüved on järgmised:
• nailon-6,6 kindlustab suure vastupidavuse
• hügieeniline
• hõlpsasti puhastatav; tänu lühikestele nailonkiududele on mustuse eemaldamine lihtne
• bakteriostaatiline
• paranenud siseõhu kvaliteet
• libisemiskindel

Flotex FR Tehnilised andmed

Coral T32 FR

See põrandakatte Coral T32 eriliselt täiustatud variant täidab kõiki Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) kehtestatud standardeid avamerealustel kasutatavate toodete tuleohutuse kohta.
Kiudude ja põhimikusüsteemid on välja töötatud kooskõlas kõige rangemate suitsu mürgisuse ja leegi aeglase leviku standarditega, et saada IMO rooliratta märk.
Peale selliste avamererajatiste, kus on nõutav rooliratta märk, on põrandakatet Coral T32 Marine lubatud kasutada kruiisilaevadel, reisiparvlaevadel, kaubalaevadel ja muudel avamerealustel.

Coral T32 FR Tehnilised andmed

Coral T32 Marine