Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Põrandakatted liini- ja turismibussisektoris

Forbo pakub tõeliselt laialdast ja nõuetele vastavat põrandakattetoodete portfelli liini- ja turismibussisektorile. Tooteportfellis on sissepääsualade süsteemid, ohutud põrandad, vinüülpõrandad, flokeeritud põrandakatted, rääkimata liimidest, tarvikutest ja paigaldustööriistadest.

Bus & Coach brochure

Bus & Coach Stairs
Bus & Coach Step

Ohutu põrandakatte

Surestep ja Safestep on Forbo Flooringu libisemiskindlad vinüüld. Kollektsiooni on parendatud karborundi või alumiiniumoksiidi osakestega, mis tagab libisemiskindluse R10 kuni R12. Woodi ja Stone’i kujundused näevad luksusbussides head välja ning sobivad soojade ja kasutajasõbralike alade tekitamiseks bussides. Laia värvipaleti ja suure vastupidavusega paljude kasutusalade jaoks transpordivaldkonnas.

Külasta meie Stepi kollektsiooni
Safe step tehnilised andmed
Sure step tehnilised andmed

Flotex

Flotex FR on unikaalne flokeeritud põrandakate, mis ühendab elastse põrandakatte puhastusomadused ja vastupidavuse mugavuse, libisemiskindluse ning akustiliste omadustega, mis harilikult seostuvad tekstiilpõrandakatetega. Meie Flotex Visioni valikus on üle 500 kujunduse ja värvitooni ning see on digitaalselt prinditud. Me pakume täielikult kohandatud kujundusteenust, mis võimaldab sobitada põranda täpselt teie interjööri kujundusskeemiga või korporatiivsete tunnusvärvidega.

Külasta meie Flotexi lehekülgi

Flotex Vision

Flotex FR tehnilised andmed

Bus & Coach Flotex
Transport flooring

Eternali üldotstarbeline vinüül

Meie Eternali üldotstarbelise vinüülikollektsiooni hulgast võid avastada nüüdisaegsete kujunduste kombinatsiooni tugevas, vastupidavas, otstarbega sobivas valikus.
Kollektsioon esindab tasakaalustatud sarja puidu-, kivi- ja tehiskujundusi koos kõikehõlmava moodsa värvigammaga, mis rikastab su sisekujundust.


Külasta meie Eternali lehele minekuks

Coral Textile

Esmamulje on otsustav, mille tõttu ongi pori ja niiskuse vagunitesse ning salongvagunite eesruumidesse kandmist tõkestavad sissepääsupõrandakatted nüüdisaegses rongikujunduses põhilised. Eemaldades märja ja kuiva mustuse jalatsitaldadelt ning rataste veerepindadelt, vähendab tõhus sissepääsusüsteem interjööri põrandakatete enneaegset kulumist, minimeerib puhastus- ja hoolduskulusid ning kaitseb reisijaid libisemisohu eest.

Eelised
• Suur niiskusimavus
• Pori eemaldamine tõhusaks puhastuseks
• Suurepärased mustuse varjamise omadused
• Moodne värvitoonide ja kujunduste valik
• Tuletundlikkus EN 45545-2: HL2

Külasta meie Corali lehekülgi

Coral FR tehnilised andmed

Bus & Coach Coral