Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Forbo Haberlerine Genel Bakış

Forbo Zemin Sistemleri'nin son haber başlıkları için basın haberlerini indirin.


Floteks Planks Almanya’da ‘Iconic Award’ ödülüne layık görüldü

Floteks Planks Almanya’da ‘Iconic Award’ ödülüne layık görüldü

Forbo Flotex Planks; olağanüstü performansı ve modern tasarımı ile jüriyi ikna etti !
Forbo Zemin Sistemleri'nin Flotex Planks koleksiyonu Frankfurt Alman Tasarım Konseyi, "Rat für Formgebung" tarafından verilen "Iconic Award" ödülüne layık görüldü. Her yıl düzenlenen Alman Tasarım Konseyi bu yıl; yenilikçi bina projeleri ile mimari konseptlerin yanı sıra yapı ürünleri ve iç mekan dekorasyonunu da kapsıyor. Katılım kayıt kriterlerinin başında kalite, estetik ve fonksiyonellik yer aldığı bu organizasyonda Flotex'e ise tüm kategorilerde en yüksek puanlar verildi.

Flotex flok halılar dayanımını ve kompakt yüzey yapısını su geçirmez köpük tabanı ve metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6 fiber liften oluşan yüzeyinden alırken, normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu yaşatıyor.
Flotex, darbe sesi indirgeme (>19dB) performansı ile sessiz iç mekanlar yaratmanıza olanak sağlıyor.
Sıkı iplik yapısı sayesinde toz ve kiri içerisinde hapsetmediği ve böylece kolay temizlenebildiği için diğer tüm halılardan farklı olarak UK Alerji Enstitüsü tarafından onaylanmış özel bir halıdır.
Forbo Flotex Planks “Iconic Award” 2017 ödülünü 4 Ekim 2017'de Almanya'nın Münih kentindeki BMW‐dünya showroomunda gerçekleşece olan ödül töreninde teslim alacak.

Yeni Allura Lüks Vinil Karo Koleksiyonu

Yeni Allura Lüks Vinil Karo Koleksiyonu

Güneş ışığı altında parçalanmayan, çatlamayan, küçülmeyen veya rengi bozulmayan bir ahşap hayal edin. Üzerine bastığınızda pürüzsüz ve ılık bir his yaratan ve kırılmayan bir taş hayal edin. Veya paslanmayan, kolay kesilen metale, hatta üzerinde konforlu bir şekilde yürüyebileceğiniz bir cama ne dersiniz? Tasarımın dünyası LVT lüks vinil karoların dünyasına hoş geldiniz.

Forb Yeni Allura koleksiyonu ile tanışın
Yeni Forbo Allura LVT koleksiyonu, Lüks Vinil Karoların dünyasını üstün performanslı ve sofistike bir şekilde sunan renkli ve çok yönlü bir dizi zemin kaplama seçeneğinden oluşuyor. Forbo Flooring ‘in kendi tesislerinde uluslararası tasarım ekibi tarafından geliştirilen Allura, ahşap, taş ve soyut tasarımlardan oluşan son derece modern bir koleksiyon. Sıradanlıktan oldukça uzak olan eşsiz Allura tasarımları, aynı zamanda yıllardır süregelen bir zemin kaplama tasarımı deneyimini de temsil ediyor.
Yeni Allura koleksiyonununu keşfedin!

Allura Click cc60664

Yeni Forbo Planks Size halıdan daha fazlasını sunar !

Flotex Planks

Zeminlerde modüler halı popülaritesini artırmaya devam ettikçe, Forbo Flooring Systems, bireylerin güvenlik, hijyen ve refahın önceliklerine sahip olduğu mekanlar için çarpıcı ve çağdaş zemin tasarımları yaratmalarına olanak tanıyan yeni bir Flotex Plank koleksiyonu geliştirdi.
Hem ebat alternatifleri, hem de dokusu sayesinde Flotex Planks serisi sınırsız tasarım olanaklarını estetikle buluşturan mekanlar yaratmanızı sağlıyor.
100x25 cm ebatlarında Triad, Box-cross, Lava, Seagrass, Concrete, ve Wood olmak üzere altı yeni dizayn çeşitliliği sunan koleksiyon hem hijyene hemde güzelliğe hitap ediyor.
Yeni Flotex Planks koleksiyonununu keşfedin!

Flotex planks Concrete 139001_139002_139003

Beklenen Homojen Vinil Koleksiyonu : Sphera

Beklenen Homojen Vinil Koleksiyonu : Sphera

Forbo Sphera Koleksiyonu, en gelişmiş üretim teknolojisi ve üretim süreçleri, eşsiz tasarımları ve kanıtlanmış performansı sayesinde homojen vinil zemin kaplamalarına yeni standartlar getirmiştir.

Forbo’nun yepyeni, özel amaçlı üretim tesisi, en ileri kavrayış ve teknolojiyi kullanarak «SMART» anlayışını geliştirmiş ve bu teknolojinin sonucu olarak üç farklı homojen vinil koleksiyonu yaratılmıştır.

Sphera Teknolojisi Avantajları:
Rulo ve karoda en mükemmel boyutsal stabilite
Eşit olarak dağılmış yüzey koruma katmanı sayesinde yüksek dayanım
SMART yüzey bitişi
100 % Ftalat içermez
Çok düşük emisyon
«Sıfır Fire» ortamında yeşil enerji ile üretim
Kurum içi granül üretimi sayesinde kesintisiz temel madde temini
Hokopril renk küreleri sayesinde sürekli ve doygun renklendirme

Sphera üç farklı seriden oluşuyor: Element & Energetic & Evolution

Sphera Element 50049 yellow green

Forbo Depoları Leed Gold Sertifikasına layık görüldü

Forbo Deposu, Leed Gold Sertifikası ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Forbo Zemin Sistemleri, Hollanda’daki deposu ile LEED Gold Sertifikası alan ilk şirket oldu. LEED Sertifikalı Forbo deposu yılın LEED projesi olarak aday gösterildi. Bunun yanı sıra Forbo Üretici firmalar arasında Liderlik Ödülleri kapsamında da aday olarak gösterildi.

Press MXD