Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Topshield2 I Marmoleum

Yüksek performanslı 'Topshield2' yüzey koruması uzun yıllar kullanım sonucunda onarılabilme ve yenilenebilme gibi eşsiz özelliklere sahiptir.
Bu da, her geçen zaman içinde uzun süreli performans sağlar.

Kullanıma hazır zeminler

Topshield2 yüzey koruması, Marmoleum ürününün performansını yeni bir boyuta taşır. Topshield 2 ön bakım veya polimer uygulaması gerektirmeden 'kullanıma hazır' Marmoleum yaratmak üzere tasarlanmış yüksek performanslı yüzey korumasıdır.

Topshield2 header

Çift Koruma

Yüksek performanslı "Topshield2" yüzey koruması ve çift katmanlı "UV" koruması ile yüzey dayanımını arttırarak, malzemenin yaşam ömrü maliyetini minimuma indiren Marmoleum, esnek zemin kaplamaları arasında en sürdürebilir çözümü sunuyor.


1) astar
2) yüzey koruması
3) linolyum

1. katman esnek ve elastik astar boya görevi görür. Astar linolyum yüzeyle güçlü bir bağlantı kuran UV ile sertleştirilmiştir.,

2. katman kir tutmayan ve çizilme ve zorlu lekelenmelere karşı dirençli bir yüzey kaplamadan oluşur. Topshield 2 ile her iki katmanın da formülasyonu geliştirilmiş ve en üst tabakada daha da yüksek performans için UV koruması uygulanmıştır.

Topshiled 2 broşürü için lütfen tıklayın; .

Topshield2 Çift Koruma

Uzun süreli performans

Topshield 2, Forbo tarafından linolyum zemin kaplamaları için geliştilen güçlü ve çift katmanlı yüzey korumasıdır. Hiçbir ön bakım veya polimer uygulama gerektirmeyen "kullanıma hazır" Marmoleum yaratmak üzere tasarlanmış olup kire dayanıklı, aşınmaya daha az meyilli ve çizilmelere ve leke tutmaya karşı dirence de sahip bir zemin çözümü sağlar.

Aynı zamanda Topshield 2'de yıllarca yoğun kullanım sonucunda meydana gelen hasarlar tamir edilebilir veya yenileneblir; ve yıllar boyunca dayanıklı performans gösteren bir zemin yaratılır.

Topshield2 performans

Neden Topshield2

- Ön bakım veya polimer uygulama gerektirmez
- Kir tutmaz
- Doğal bakteriostatik
- Dezenfektanlara karşı dirençli
- Tümüyle geliştirilmiş leke direnci
- Kolay bakım
- Onarılabilir yüzey
- Yenilenebilir Yüzey

Topshield2 dezenfekte etme