Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
puzzle

Allura Puzzle, güçlü bağlantıların yapılabileceği benzersiz puzlle şekline sahiptir. Puzzle karoları yapıştırıcısız uygulanır; kolayca sökülür, başka alanlarda kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir.

Ahşap ve beton görünümlü 18 tasarım alternatifi çok çeşitli alanlara kullanıma uygun, dengeli bir palet oluşturur. Hızlı veya geçici kurulum gerektiren ofisler, süpermarketler veya diğer perakende alanlarında serbest döşenebilir uygulama için idealdir.

Ürünler

Allura Puzzle

  Allura Puzzle Hakkında

  Allura Puzzle serbest döşenebilir vinil karo

  Allura Puzzle koleksiyonu, Allura lüks vinil karo ürün portfolyosunun, aynı Allura Click ve Allura Ease koleksiyonları gibi, yapıştırıcısız LVT teklifini sunar. Allura Puzzle'ın benzersiz puzzle şekilli karoları, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde uygulanır, ayrıca çıkarılması, yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi de kolaydır.

  Allura Puzzle’ın özel üretim süreci ve üstün boyutsal kararlılığı, karo ve plank’ların her durumda düz kalmasını sağlar. Bu özellik, serbest döşenebilir zemin kaplamaları için mutlak bir gerekliliktir. Allura Puzzle karoları, güçlü puzzle bağlantısı sayesinde yüksek trafikli alanlarda da kullanılabilir.

  Koleksiyonun ahşap ve beton tasarımlardaki 18 rengi; çok çeşitli uygulamalara uygun, dengeli bir palet oluşturur. Hızlı uygulanabilir oluşu ve alt zemine zarar vermeden kolayca çıkarılabilmesi, gerekli olduğu takdirde ofis, süpermarket veya diğer perakende alanlarında serbest döşenebilir uygulama için idealdir.

  Allura Puzzle, 0.7 mm aşınma tabakası ve 5 mm kalınlık ile 96x96 cm'lik puzzle şeklinde üretilmiş karolarla sunulmaktadır.

  Allura Puzzle loose lay vinyl tile

  En Uygun Allura Çözümünü Bulun

  Her proje farklıdır ve kendine özgü istekleri vardır. Bunlar alt zemine, mekanın trafik hacmine veya projenin büyüklüğüne bağlı olabilir. Allura LVT portfolyomuzda her uygulamaya uygun farklı çözümler sunuyoruz; yapıştırıcı ile uygulanan, astar yapıştırı ile serbest döşenebilen, tamamen serbest döşenebilen ve klik bağlantı ile uygulanan.

  PROJENİZE EN UYGUN ALLURA KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

  Nasıl sipariş verebilirsiniz?

  Allura LVT koleksiyonlarımızın her biri, ürünün işlevini gösteren bir kimlik numarasına sahiptir:

  ● DR7 - Allura Dryback 0.70 mm aşınma tabakası
  ● DR5 - Allura Dryback 0.55 mm aşınma tabakası
  ● DR4 - Allura Dryback 0.40 mm aşınma tabakası
  ● FL1 - Allura Flex 1.0 mm aşınma tabakası
  ● FL5 - Allura Flex 0.55 mm aşınma tabakası
  ● CL5 - Allura Click Pro 0.55 mm aşınma tabakası
  ● EA7 - Allura Ease 0.70 mm aşınma tabakası
  ● PZ7 - Allura Puzzle 0.70 mm aşınma tabakası

  Her rengin 63496 gibi bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü belirtmek için yukarıdaki kodu renk numarasının arkasına ekleyin.

  Örnek: 0.55 mm aşınma tabakasına sahip Allura Flex koleksiyonundan ‘grey waxed oak’ ürününü istiyorsunuz. Grey waxed oak ürününün 63496 olan numarasını alın ve arkasına koleksiyonun kodu olan FL5’i ekleyin: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Teknik Özellikler

  Allura technical specifications table

  Temizlik & Bakım

  Allura Temizlik & Bakım

  Son derece dayanıklı PUR yüzey kaplaması sayesinde, Forbo Allura lüks vinil karolarının uygulaması ve temizliği kolaydır.

  Allura Temizlik & Bakım Talimatları'nı indirin.

  Allura Puzzle installation