Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
ease

Allura Ease, Allura lüks vinil karo portfolyomuzun tamamen serbest döşenebilir koleksiyonudur. Allura Ease'in karo ve plank’ları, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolayca uygulanabilir; istenildiği takdirde çıkarılması, başka bir alanda yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi kolaydır.

Üstün boyutsal kararlılığı ve özel yapısı, Allura Ease zemin kaplamasını serbest döşenebilirlik konusunda mükemmel şekilde uygun hale getirir. Koleksiyon; çeşitli uygulama alanlarına uygun dengeli renk paleti ile 18 farklı tasarım içerir.

Ürünler

Allura Ease

  Allura Ease Hakkında

  Allura Ease serbest döşenebilir karolar hakkında

  Allura Ease serbest döşenebilir LVT, yapıştırıcısız uygulama için özel olarak tasarlanmıştır. Allura Ease koleksiyonundaki karo ve plank ürünler yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolayca uygulanır, ayrıca çıkarılması, yeniden kullanılması ve geri dönüştürülmesi de kolaydır.

  Allura Ease’in özel üretim süreci ve üstün boyutsal kararlılığı, karo ve plank’ların her durumda düz kalmasını sağlar. Bu özellik, serbest döşenebilir zemin kaplamaları için mutlak bir gerekliliktir.

  Wood and Concrete koleksiyonlarındaki 18 tasarım; çok çeşitli uygulamalara uygun, dengeli bir renk paleti sunar. Hızlı döşenmesi ve alt zemine zarar vermeden hızlı bir şekilde çıkarılması, gerek görüldüğü takdirde uygulanabilecek ofis ve perakende alanındaki projeler için idealdir.

  Allura Ease koleksiyonu; 0.7 mm aşınma tabakalı ve 5 mm kalınlıkta, 150x24 cm ve 120x19 cm plank ve 48x48 cm karo seçeneklerini içerir.

  Allura Ease loose lay tiles

  En Uygun Allura Çözümünü Bulun

  Her proje farklıdır ve kendine özgü istekleri vardır. Bunlar alt zemine, mekanın trafik hacmine veya projenin büyüklüğüne bağlı olabilir. Allura LVT portfolyomuzda her uygulamaya uygun farklı çözümler sunuyoruz; yapıştırıcı ile uygulanan, astar yapıştırı ile serbest döşenebilen, tamamen serbest döşenebilen ve klik bağlantı ile uygulanan.

  PROJENİZE EN UYGUN ALLURA KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

  Nasıl sipariş verebilirsiniz?

  Allura LVT koleksiyonlarımızın her biri, ürünün işlevini gösteren bir kimlik numarasına sahiptir:

  ● DR7 - Allura Dryback 0.70 mm aşınma tabakası
  ● DR5 - Allura Dryback 0.55 mm aşınma tabakası
  ● DR4 - Allura Dryback 0.40 mm aşınma tabakası
  ● FL1 - Allura Flex 1.0 mm aşınma tabakası
  ● FL5 - Allura Flex 0.55 mm aşınma tabakası
  ● CL5 - Allura Click Pro 0.55 mm aşınma tabakası
  ● EA7 - Allura Ease 0.70 mm aşınma tabakası
  ● PZ7 - Allura Puzzle 0.70 mm aşınma tabakası

  Her rengin 63496 gibi bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü belirtmek için yukarıdaki kodu renk numarasının arkasına ekleyin.

  Örnek: 0.55 mm aşınma tabakasına sahip Allura Flex koleksiyonundan ‘grey waxed oak’ ürününü istiyorsunuz. Grey waxed oak ürününün 63496 olan numarasını alın ve arkasına koleksiyonun kodu olan FL5’i ekleyin: 63496FL5.

  Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

  Teknik Özellikler

  Allura technical specifications table

  Temizlik & Bakım

  Allura Temizlik & Bakım

  Son derece dayanıklı PUR yüzey kaplaması sayesinde, Forbo Allura lüks vinil karolarının uygulaması ve temizliği kolaydır.

  Allura Temizlik & Bakım Talimatları'nı indirin.

  Allura Puzzle installation

  Fotoğraf & Video

  Allura Ease fotoğraf & video

  Allura Ease koleksiyonu; 150x24 cm ve 150x25 cm plank, 48x48 cm karo boyutlarında çok çeşitli uygulamalara uyan dengeli bir renk paleti içerir. Aşağıdaki galeriyi inceleyerek Allura Ease serbest döşenebilir lüks vinil karolarının sunduğu tasarım olanaklarından ilham alabilirsiniz.