Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Lüks Vinil Karo (LVT)

Allura all-in-one

Allura LVT tasarımları çeşitli yapılarda mevcuttur. Allura all-in-one, Dryback, Flex ve Click yapısında ve bazı durumlarda Puzzle ve Ease'de bulunan 51 Allura tasarımına genel bir bakış sunar. Allura all-in-one koleksiyonu ile projenizin ihtiyaçları ne olursa olsun, her yerde uygulanabilecek bir tasarım seçebilirsiniz.

Allura all-in-one
  • Allura 60063 waxed oak
    Allura all-in-one

    Allura all-in-one

    Allura LVT all-in-one koleksiyonu 51 tasarım alternatifini 3 farklı uygulama sisteminde sunar: Tam yapıştırıcı ile uygulanan Dryback, serbest döşenebilir karo ve klik bağlantılı sistem. Bazı tasarımlar Puzzle ve Ease ürün yapısında da mevcuttur.

Allura all-in-one Hakkında

Allura all-in-one LVT Hakkında

Allura all-in-one koleksiyonu Dryback, Flex ve Click yapılarında ve bazı durumlarda Puzzle ve Ease'de bulunan tasarımlara genel bir bakış sunar.

Çeşitli yapılara uyum sağlayabilen bir tasarıma sahip olmak; farklı alt zemin gereksinimlerine, uygulama zamanlamaları ile bütçelerine hiçbir ödün vermeden uyabilecek bir Allura tasarımı olduğu anlamına gelir. Bu, uygulama alanınızda farklı ihtiyaçları olan alanlar için bir tasarımdan ilerleyebileceğiniz anlamına gelir.

Çeşitli Allura yapıları hakkında daha fazla bilgi edinin.

Allura all-in-one luxury vinyl tiles

Dijital Broşür

Allura all-in-one dijital broşür

Allura, Tutkuyla

Allura, tutkuyla

Tutku ve uzmanlıkla üretilen Allura LVT koleksiyonumuz, yeni nesil LVT döşemeyi temsil eder. Forbo’nun zemin uzmanları tarafından son kullanıcılar ve profesyoneller için özenle yapılır.

Forbo’da insanların bugünün ticari iç mekanlarında nasıl çalıştığını, yaşadığını ve sosyalleştiğini inceliyoruz. Bu bilgiyi gelecekteki trendlere ve bir yapının değişen dinamiklerine bağlarız; bulgularımızı, zemin kaplama portfolyomuzu tasarım ve işlev açısından yenileyip farklılaştırmak için kullanıyoruz.

Bugünün ve yarının zorluklarını uygulamada geçen süreyi, zeminlerin yeniden kullanımını ve çevresel etkileri en aza indirme gibi önemli sorunlara cevap vererek çözüyoruz.

Hem bağımsız bir koleksiyon olarak hem de diğer Forbo ürünleriyle birlikte kullanılabilen Allura’nın sunduğu sonsuz tasarım olanakları konusunda tutkuluyuz. Forbo olarak yeni Allura LVT koleksiyonları ile gurur duyuyoruz.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

En Uygun Allura Çözümünü Bulun

Her proje farklıdır ve kendine özgü istekleri vardır. Bunlar alt zemine, mekanın trafik hacmine veya projenin büyüklüğüne bağlı olabilir. Allura LVT portfolyomuzda her uygulamaya uygun farklı çözümler sunuyoruz; yapıştırıcı ile uygulanan, astar yapıştırı ile serbest döşenebilen, tamamen serbest döşenebilen ve klik bağlantı ile uygulanan.

PROJENİZE EN UYGUN ALLURA KOLEKSİYONUNU KEŞFEDİN!

Nasıl sipariş verebilirsiniz?

Allura LVT koleksiyonlarımızın her biri, ürünün işlevini gösteren bir kimlik numarasına sahiptir:

● DR7 - Allura Dryback 0.70 mm aşınma tabakası
● DR5 - Allura Dryback 0.55 mm aşınma tabakası
● DR4 - Allura Dryback 0.40 mm aşınma tabakası
● FL1 - Allura Flex 1.0 mm aşınma tabakası
● FL5 - Allura Flex 0.55 mm aşınma tabakası
● CL5 - Allura Click Pro 0.55 mm aşınma tabakası
● EA7 - Allura Ease 0.70 mm aşınma tabakası
● PZ7 - Allura Puzzle 0.70 mm aşınma tabakası

Her rengin 63496 gibi bir kodu vardır. İstediğiniz ürünü belirtmek için yukarıdaki kodu renk numarasının arkasına ekleyin.

Örnek: 0.55 mm aşınma tabakasına sahip Allura Flex koleksiyonundan ‘grey waxed oak’ ürününü istiyorsunuz. Grey waxed oak ürününün 63496 olan numarasını alın ve arkasına koleksiyonun kodu olan FL5’i ekleyin: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Teknik Özellikler

Allura technical specifications table

Temizlik & Bakım

Allura Temizlik & Bakım

Son derece dayanıklı PUR yüzey kaplaması sayesinde, Forbo Allura lüks vinil karolarının uygulaması ve temizliği kolaydır.

Allura Temizlik ve Bakım Talimatları'nı indirin.

Allura Click floorcare

Fotoğraf & Video

Allura Fotoğraf & Video

Allura all-in-one koleksiyonu, Dryback, Click ve Flex yapısında bulunan 51 tasarım içerir. Aşağıdaki galeriyi inceleyerek Allura lüks vinil karolarının sunduğu tasarım olanaklarından ilham alabilirsiniz.