Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
abstract

Göz alıcı tonlarıyla herkesi kendine hayran bırakan bu seri, aynı zamanda aşınmaya da üst düzey dayanım gösteriyor.

Cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı sayesinde, üstün bir boyutsal stabiliteye sahip olan seri 50x50 cm ve 75x75cm karo ebatlarında çözümler sunuylr.

Allura Abstract, Allura LVT serisinin diğer serileri ile de tasarım eşleştirmeleri yapıp uygulayabileceğiniz ideal çözümler sunar.

Ürünler

Allura Abstract

Temizlik & Bakım

Temizlik & Bakım

Forbo Allura serisi üzeyindeki özel "PUR" koruma tabakası ile kolay temizlik ve bakım sağlıyor. Böylece zaman içinde doğabilecek zemin yenileme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

için tıklayın
Allura Temizlik & Bakım Talimatları

Allura

Allura & Çevre

LVT Sürdürülebilirlikte Alternatif

Tüm Allura LVT serileri en yüksek çevre koşulları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Allura'yı olabildiğince sürdürülebilir kılmak için ne yaptığımızı aşağıda okuyabilirsiniz.
Tüm Allura vinil karoları, en yüksek çevre standartlarına uygun olarak üretilmiş olup Allura ürün yelpazesi fatalat içermez.

Yeşil Elektrik
Avrupa REACH yönetmeliğine uyumlu olan yeni Allura LVT serisi %50'nin üzerinde doğal kaynaklardan elde edilmiş malzeme içerir ve geri dönüşüm ya da enerji geri kazanımı ile yenilenebilir.
Üretimde kullanılan yeşil enerji ve %100 geri dönüşüm kapasiteleri, LVT’de en sürdürülebilir alternatifi sunuyor. Cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı sayesinde, üstün bir boyutsal stabiliteye sahip olan Allura, geri dönüştürülerek ya da enerji geri kazanımı ile yenilenebilirdir.

Fatalat içermez
Tüm Allura vinil karoları, en yüksek çevre standartlarına uygun olarak üretilmiş olup Allura ürün yelpazesi fatalat içermez.

Geri dönüştürülmüş içerik
Forbo Allura serisi de birçok serinin tabanında kullanılan geri dönüştürülmüş malzeme içerir. Allura serisi için yalnızca Allura üretiminden çıkan hurda malzemeyi kullanıyoruz, böylece kullandığımız geri dönüştürülmüş içeriğin Fatalat içermediğinden emin oluyoruz.

Kesim firesini minimize etme
Allura plank ve karoları, hiçbir boşluk oluşturmadan kesim yapan ve ayrı parçaların kesimi arasında artık malzeme oluşmasını engelleyen otomatik ultrasonik kesiciler ile kesilir. Kesim işlemi, kesintisiz bir rulo ile sürekli beslenir, böylece fire minimumda tutulur ve yalnızca 4m genişliğindeki rulonun iki kenarında oluşur.

Dikkatlice seçilmiş ham maddeler
Allura, sağlamlığı ve kalitesi, dikkatlice seçilmiş ham maddeler ile tescillenmiştirr. Ürünün katmanları kendi fabrikamızda üretilir ve hiçbir ön mühendisliği yapılmış doldurucu katman veya kaplama kullanılmaz. Bu da hiçbir ham maddenin üretim sürecinde dökülmediği anlamına gelir.


Allura Wood / Allura Strips w60063 detailshot

Allura LVT Hakkında

Allura lüks vinil karoları

Forbo Allura LVT, oldukça iyi referanslara sahip olduğu gibi, desen olarak çok farklı alternatiflerin bulunduğu bir koleksiyondur. Mağazalar, cafe ve restaurantlar, dinlenme alanları, oteller, ofisler ile giriş ve lobi alanları gibi bir çok yoğun sirkülasyon alanlarına yönelik geliştirilen koleksiyon başka koleksiyonlarda bulamayacağınız cesur renk seçenekleriyle iç mekanlarınızda farklı bir hava, hayatınıza renk katar.
Doğal taş görünümüne sahip Allura lvt Koleksiyonu, renklerini de doğadan alıyor.
Allura, doğal ahşap ve taş zeminin estetiği ile sağlam ve dayanıklı LVT’nin avantajlarını birleştirir: sıcak his, ses geçirmezlik, kolay döşeme ve bakım.

Kanıtlanmış olan bir kaç kriter Allura LVT’nin tercih edilmesini sağlıyor: geri dönüştürülmüş ftalat içermeyen hammaddeler, geri dönüşüm kapasitesini %100 artırabilecek, verimli üretim ortamlarında yeşil enerji kullanarak yapılan üretim.

Forbo Allura her biri kendine özgü doğal tasarıma sahip 3 alt seri sunar:
Allura Wood
Allura Ahşap, desen tekrarsız ve doğal görünen ahşap karolar sunar. Forbo’nun tasarımdaki ustalığı, ince tonlardan canlı ve modern ahşaplara kadar samimi, zarif ve gerçek gibi ahşap tasarımlarına dönüşüyor. 100X15cm, 120x20cm ve 150x28cm olmak üzere farklı ebatları mevcut.

Allura Stone
Doğal taşın keyfini ayaklarınızın altında hissedin. Mineral, yıpranma izleri ve desen tasarımları seçenekleri her türlü mekan için fırsat yaratıyor. 50X50cm ve 50x75cm karo ebatları mevcut.

Allura Abstract
Zemininizde gerçek bir etki yaratmak ve göze çarpan alanlar oluşturmak için ilgi çekici desen tasarımları. Birbiriyle karıştırıp eşleştirebileceğiniz sade ve çizgili tasarımlar. 50X50cm ve 100x25cm karo ebatkları mevcut.

Allura Wood w60055-w60389 detailshot

Teknik Özellikler

Allura technical specifications