Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
sport

Marmoleum Sport spor tesislerinde ortak kullanılan alanlar baz alınarak oluşturulan 13 renk seçeneğine sahiptir. Renkler zeminde vurgulu şekiller oluşturmak üzere kombinlenebilir. Marmoleum Sport, kir tutmama özelliğine sahiptir.

Marmoleum Sport koleksiyonu, esnek spor zemin kaplama kategorisindedir ve Avrupa spor zemin kaplaması standardı olan EN 14904 ile Alman standardı olan DIN V 18032-2’yi karşılamaktadır. Ayrıca, Marmoleum Sport yaralanma riskini en aza indirir.

Ürünler

Marmoleum Sport

  Marmoleum Sport Hakkında

  Marmoleum Sport

  Marmoleum Sport, birçok seviyedeki spor tesislerinde ortak kullanılan alanlara da uygun olarak tasarlanmış 12 renk sunan zengin bir koleksiyona sahiptir. Koleksiyon; 3.2 mm ve 4 mm olarak iki farklı kalınlıkta sunulmaktadır. Tekerlekli ekipmanların kullanımı gibi bir spor tesisinin gerekliliği olan koşulları sağlar. Marmoleum Sport kullanılan bir spor zemini yaralanma riskini ortadan kaldırır, kas yorulması ve aşırı yüklenme riskini azaltır. Üst katman kayma engelleyici en uygun performansı garanti eder.

  Kapsamlı gereklilikler
  Spor salonları, fitness salonu ve çok amaçlı salonların zemin kaplamaları, profesyonelden yarı profesyonel sporlara, konferans salonları, yurt ve kreş gibi mekanlardaki kapsamlı gerekliliklere yanıt verir.

  Sakatlanma riskini düşürür
  Bir spor zemin uygulaması spor işlevselliğine uygun özelliklere sahip olmalıdır. Marmoleum Sport kullanılan bir spor zemini yaralanma riskini ortadan kaldırır, kas yorulması ve aşırı yüklenme riskini azaltır. Üst katmandaki kayma engelleyici en uygun performansı garanti eder.

  Ağır yükler
  Hentbol, basketbol, atletizm ya da jimnastik, fark etmez, Marmoleum Sport hepsi için uygun olup doğru alt zemin kullanımıyla kombine edildiğinde, ağır yük koyulduğunda veya ağır egzersiz ekipmanları taşındığında zarar görmez.

  Olağanüstü dayanıklı
  Linolyumun olağanüstü dayanıklılığı yıllarca süren yoğun kullanımdan sonra bile üst seviyede performans alınmasını garanti eder.

  Görsel bir şampiyon
  Marmoleum Sport koleksiyonu, 9 zengin renk alternatifi sunar. Koleksiyonda sarı, turuncu, kırmızı, yeşiller ve mavileri tamamlayan 2 natürel renk bulunur. Heyecan verici Marmoleum Sport Move koleksiyonu, spor merkezlerinde çok katlı mekanlar için sağlam bir temel olarak kullanılabilen 4 zarif nötr renge sahiptir. Özellikle 83712 ve 83715 kodlu turuncu ve sarı renkler ile ilgi uyandıran özel alanlar yaratmanınız çok kolaydır. Seçilen renkler, çekici ve ilham veren bir zeminin oluşmasını sağlayacak şekilde kolaylıkla oyun sahasına kombine edilebilirler.

  3.2 mm kalınlık
  Alman DIN V 18032-2 ve Avrupa EN 14904 standartlarının spor için tanımladığı tüm işlevsel ve teknik özellikleri karşılıyor. 3.2 mm kalınlık, en gelişmiş performans gerekliliklerine uygundur ve yürürlükte olan ulusal ve Avrupa standartlarıyla uyumludur.

  3.2 mm kalınlık dikkate değer teknik, ekonomik ve tasarımsal avantajlar sunar.
  • Düşük ağırlık sayesinde kolay uygulama
  • Uygun fiyatıyla maliyet tasarrufu
  • En çevre dostu sürdürülebilir zemin çözümü

  Marmoleum Spor; linolyumuyer kaplamaları

  1 Numaralı Seçim

  1 numaralı seçim

  Marmoleum Sport'un özellikleri:

  Yüksek performanslı zemin kaplaması

  Benzersiz spor çözümleri
  • Marmoleum Sport Move tasarımı
  • Esnek ve elastik
  • Dayanıklı
  • Sıcak dokunuş hissi veren
  • Yanıklarına dirençli
  • Spor zeminler için eşsiz çözüm
  • 3.2 ve 4.0 mm kalınlıklarda

  Doğal ve hijyenik zeminler
  • Doğal hammaddelerden üretim
  • Hijyenik
  • Antibakteriyel
  • Sürdürülebilir

  Spor Tesisleri Segmentine Uygundur.

  Temizlik & Bakım

  Temizlik & Bakım

  Marmoleum, yenilikçi çift UV katmanlı Topshield2 tabakasıyla, maliyet ve performans olarak etkili çözümler sunar.

  Marmoleum temizlik & bakım talimatları dokümanını indirebilirsiniz.

  Marmoleum floorcare

  Dijital Broşür

  Marmoleum Sport broşürü

  Teknik Özellikler

  Techn. specs. Marmoleum Sport