Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
sport

Marmoleum Sport spor tesislerinde ortak kullanılan alanlar da baz alınarak oluşturulan 13 adet renk seçeneğine sahiptir. Renkler zeminde vurgulu şekiller oluşturmak üzere kombinlenebilir ve kir tutmama özelliğine sahiptir.

Marmoleum Sport koleksiyonu, esnek spor zemin kaplama kategorisindedir ve Avrupa spor zemin kaplaması standardı olan EN 14904 ile Alman standardı olan DIN V 18032-2’yi karşılamaktadır.
Ayrıca, Marmoleum Sport yaralanma riskni en aza indirir.

Ürünler

Marmoleum Sport

Temizlik & Bakım

Marmoleum floorcare

Broşür

Marmoleum Sport broşürü

Bir Numaralı Seçim

Bir Numaralı Seçim

Marmoleum Sport özellikleri:
Yüksek performanslı zemin kaplaması

Benzersiz spor çözümleri
• Marmoleum Spor Move Tasarımı
• Esnek ve Elastik
• Dayanıklı
• Sıcak dokunuş hissi veren
• Sigara yanıklarına dirençli
• Spor zeminler için eşsiz çözüm
• 3.2 ve 4.0 mm kalınllıklarında

Doğal ve hijyenik zeminler
• Doğal ham malzemelerden üretim
• Hijyenik
• Antibakteriyel
• Sürdürülebilir

Spor Tesisleri Segmentine Uygundur.

Teknik Özellikler

Techn. specs. Marmoleum Sport

Koleksiyon

Marmoleum Sport

Marmoleum Sport, bir çok seviyedeki spor tesislerinde ortak kullanılan alanlar da baz alınarak tasarlanmış 12 adet renk sunan zengin bir koleksiyona sahiptir.
Koleksiyon 3.2 mm ve 4 mm olarak 2 farklı kalınlığa sahip olup tekerlekli ekipmanların kullanımı gibi bir spor tesisin gerekliliği olan koşulları sağlar.
Marmoleum Sport kullanılan bir spor zemini yaralanma riskini ortadan kaldırır, kas yorulması ve aşırı yüklenme riskini azaltır. Üst katman kayma engelleyici en uygun performansı garanti eder.Kapsamlı gereklilikler
Spor salonları, fitness salonu ve çok amaçlı salonların zemin kaplamaları, profesyonelden yarı profesyonel sporlara, konferans salonları ve yurt, kreş gibi mekanlardaki kapsamlı gerekliliklere yanıt verir.
Sakatlanma riskini düşürün
Bir spor zemin uygulaması spor işlevselliğine uygun özelliklere sahip olmalıdır:
Marmoleum Sport kullanılan bir spor zemini yaralanma riskini ortadan kaldırır, kas yorulması ve aşırı yüklenme riskini azaltır. Üst katman kayma engelleyici en uygun performansı garanti eder. Ağır yükler
Hentbol, basketbol, atletizm ya da jimnastik, fark etmez, Marmoleum Sport hepsi için uygun olup doğru alt zemin kullanımıyla kombine edildiğinde, ağır yük koyulduğunda veya ağır egzersiz ekipmanları taşındığında zarar görmez. Hatta parti ve dans içerikli kutlamalar bile zeminde kötü etki yaratmıyor. Kısacası sokak ayakkabıları, sigara, içki... Marmoleum Sport hepsiyle baş edebilir.
Olağanüstü dayanıklı
Linolyumun olağanüstü dayanıklılığı yıllarca süren yoğun kullanımdan sonra bile üst seviyede performans alınmasını garanti eder.
Görsel bir şampiyon
Marmoleum Sport koleksiyonu, 9 anlatımlı zengin renk spektrumuna sahip.Seride, sarı, turuncu, kırmızı, yeşiller ve mavileri tamamlayan 2 natürel renk bulunuyor. Heyecan verici Marmoleum Sport Move koleksiyonu, spor merkezlerinde çok katlı mekanlar için sağlam bir temel olarak kullanılabilen 4 zarif nötr renge sahip.
Özellikle 83712 ve 83715 kodlu turuncu ve sarı renkler ile ilgi uyandıran özel alanlar yaratmanınız çok kolay. Tıpkı en sevdiğiniz sporu oynamaya başladığınız yer olan sokağı andırır. Seçilen renkler, çekici ve ilham veren bir zeminin oluşmasını sağlayacak şekilde kolaylıkla oyun sahasına kombine edilebilirler.

3.2 mm kalınlık
Alman DIN V 18032-2 ve Avrupa EN 14904 standartlarının spor için tanımladığı tüm işlevsel ve teknik özellikleri karşılıyor. Spor salonlarının gerekliliklerin aralığı göz önünde bulundurularak bu standartlarda Linolyum zemin kaplamalarında 3.2 mm malzeme kalınlığı tavsiye ediliyor. 3.2 mm en gelişmiş performans gerekliliklerine uygundur olup yürürlükte olan ulusal ve Avrupa standartlarıyla uyumludur.
**3.2 mm dikkate değer teknik, ekonomik ve tasarımsal avantajlar sunar. **
• Düşük ağırlık sayesinde kolay uygulama
• Uygun fiyatıyla maliyet tasarrufu
• En çevre dostu sürdürülebilir çözüm

Marmoleum Spor; linolyumuyer kaplamaları