Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

westbond
ibond greens

Westbond Ibond Greens renk yelpazesi, 2400 g / m2'ye kadar hav ağırlığna sahip olup poliamid yada yün gibi çeşitli niteliklerde mevcuttur.

Ürünler

Westbond Ibond Greens

Temizlik & Bakım

Forbo Zemin Bakım Yöntemi

Karo halıların bakım ve korunaklı olması uzun ömürlülük ve görüntü açısından çok önemlidir. Leke ve sürtünme gibi deformasyonlar görünümü olumsuz etkiler. Dolayısıyla etkili ve düzenli bir temizlik programı, majör onarıcı bir bakım gereğini asgari düzeye indirecektir.. Size dış girişlerin tamamına etkili bir giriş paspas matı yerleştirmenizi tavsiye ederiz. Temizlik ürünlerini gereğinden fazla kullanmaktan kaçının. Eğer çok kullandıysanız iyice durulayın, halıda temizlik ürünü tortusu kalmadığına emin olun.

Tüm talimatları buradan indirebilirsiniz Westbond Temizlik ve Bakım

Westbond üretimi hakkında

Füzyon Yapıştırma

Füzyon yapıştırma, karo halı üretiminde kullanılan, her bir iplik havının ayrı ayrı arka destek materyaline yapıştırılması yoluyla had safhada yoğun ve lüks bir zemin döşemesi sağlanan sofistike bir metottur. Her bukle, ayrıdır ve ipliğin büyük bir oranı aşınma yüzeyindedir bu da geniş bir tezgahta dokunmuş muhteşem bir halı görüntüsüne sahip güzel, zengin ve kadifemsi bir dokusal karo halı sağlar.

Fusion bonded

Westbond Hakkında

Westbond füzyon pikselli karo halılar

Westbond karo halılarımızın çeşitliliği tasarımlardaki esnekliğimizi ve genişliğimizi yansıtır. İplikleri harmanlayarak düzenleyip,en iyi kaliteye sahip füzyon fikselli karoları üretip, metraja bağlı kalmadan 1m2 için bile özel üretim yapılabilen ve sınırsız renk seçeneği sunan Westbond , müşterilerine en prestijli projeler için sipariş fırsatı sağlar.

Westbond

Teknik Özellikler

Broşür

Westbond hakkında detaylı bilgi

Westbond hakkında detaylı bilgi için broşürümü inceleyin.
Westbond Broşür

Westbond