Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

westbond
flex

Westbond Flex halı karoları, zeminlerinde gerçekten bireysel bir görüntü arayanlar için ideal bir tekstil zemin çözümüdür. Westbond Ibond renk paletinden 4 renk arasından seçim yaparak ya da kendi oluşturduğunuz rengi bize ileterek kendi Westbond Flex halı karolarınızı üretebilir, iki iş günü içinde bitmiş halı karosunun nasıl görüneceğine dair gerçekçi bir görünüm sunan teklifimizi alabilirsiniz. Kendi Flex kombinasyonunuzu oluşturmak için, online Westbond Flex Oluşturma aracımızı kullanabilirsiniz
Westbond Flex Tasarımı için tıklayın

Hayal gücünüzü harekete geçirmek için, aşağıda gösterilen 30 Flex kombinasyonuna göz atın !

Ürünler

Westbond Flex

Temizlik & Bakım

Forbo Zemin Bakım Yöntemi

Karo halıların bakım ve korunaklı olması uzun ömürlülük ve görüntü açısından çok önemlidir. Leke ve sürtünme gibi deformasyonlar görünümü olumsuz etkiler. Dolayısıyla etkili ve düzenli bir temizlik programı, majör onarıcı bir bakım gereğini asgari düzeye indirecektir.. Size dış girişlerin tamamına etkili bir giriş paspas matı yerleştirmenizi tavsiye ederiz. Temizlik ürünlerini gereğinden fazla kullanmaktan kaçının. Eğer çok kullandıysanız iyice durulayın, halıda temizlik ürünü tortusu kalmadığına emin olun.

Tüm talimatları buradan indirebilirsiniz Westbond Temizlik ve Bakım

Westbond üretimi hakkında

Füzyon Yapıştırma

Füzyon yapıştırma, karo halı üretiminde kullanılan, her bir iplik havının ayrı ayrı arka destek materyaline yapıştırılması yoluyla had safhada yoğun ve lüks bir zemin döşemesi sağlanan sofistike bir metottur. Her bukle, ayrıdır ve ipliğin büyük bir oranı aşınma yüzeyindedir bu da geniş bir tezgahta dokunmuş muhteşem bir halı görüntüsüne sahip güzel, zengin ve kadifemsi bir dokusal karo halı sağlar.

Fusion bonded

Westbond Hakkında

Westbond füzyon pikselli karo halılar

Westbond karo halılarımızın çeşitliliği tasarımlardaki esnekliğimizi ve genişliğimizi yansıtır. İplikleri harmanlayarak düzenleyip,en iyi kaliteye sahip füzyon fikselli karoları üretip, metraja bağlı kalmadan 1m2 için bile özel üretim yapılabilen ve sınırsız renk seçeneği sunan Westbond , müşterilerine en prestijli projeler için sipariş fırsatı sağlar.

Westbond

Teknik Özellikler

Broşür

Westbond hakkında detaylı bilgi

Westbond hakkında detaylı bilgi için broşürümü inceleyin.
Westbond Broşür

Westbond

Sipariş Süreci

Sipariş Süreci

Westbond Flex, oldukça esnektir. Bu nedenle, 5m² kadar küçük alanlarda bile Westbound Flex Design’ı sunabiliriz.

No minimum order quantiy

No minimum order quantiy

Westbond Flex is designed to be incredibly flexible, which is why we can offer ANY Westbond Flex Design from as little as 1m².