Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
ethos

Tessera Ethos 800 gsm iplik ağırlına sahip olup velür&bukle hav dokusu sayesinde geniş ve yoğun ayak trafiğine dayanım sağlar. Koleksiyon böylece yoğun ofis mekanları için ideal ve pratik bir çözüm sağlar.

Yapımındaki iplerin dağınık renklere boyanmasıyla oluşan 13 mat desene sahip koleksiyon.

Ürünler

Tessera Ethos

Temizlik & Bakım

Forbo Tessera Zemin Bakımı

Karo halıların bakım ve korunaklı olması uzun ömürlülük ve görüntü açısından çok önemlidir. Leke ve sürtünme gibi deformasyonlar görünümü olumsuz etkiler. Dolayısıyla etkili ve düzenli bir temizlik programı, majör onarıcı bir bakım gereğini asgari düzeye indirecektir..
Size dış girişlerin tamamına etkili bir giriş paspas matı yerleştirmenizi tavsiye ederiz. Temizlik ürünlerini gereğinden fazla kullanmaktan kaçının. Eğer çok kullandıysanız iyice durulayın, halıda temizlik ürünü tortusu kalmadığına emin olun.
Tüm talimatları buradan indirebilirsiniz Tessera Temizlik ve Bakım

Tessera

Karo Halı Yapımı

Velür ve Bukle havlı (Cut & loop pile)

Tessera velür ve bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksek bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan kesik havlı halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid bir üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, tüm ortamlara uygun çok çeşitli estetik stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır.

Cut-&-loop-pile