Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
create space 3

15 çağdaş renk varyantına sahip lüks kadife dokulu çizgisel tasarım sa sahip Tessera Create Space 3 mekanlarınıza zariflik kazandırır.
Tessera Create Space 3 velür & bukle hav karo halı dokuma teknolojisi; doğrusal olmayan (uygulama atığını %2 altına düşürür), mozaik ve elmas gibi çeşitli şekillerde uygulanabileceği için maksimum esneklik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Create Space 3 koleksiyonu
Dokusu ve tasarımlarıyla karo halı koleksiyonlarının kalbi olan ‘Create Space’ bukle hav dokusunuCreate Space 2 alırken tasarım ve renkler arası geçiş akışkanlığı yarım bukle havlı Create Space 1'in alır ve kişiye özel zemin tasarımları oluşturmanız için sizi özgür kılar..

Ürünler

Tessera Create Space 3

Temizlik & Bakım

Forbo Tessera Zemin Bakımı

Karo halıların bakım ve korunaklı olması uzun ömürlülük ve görüntü açısından çok önemlidir. Leke ve sürtünme gibi deformasyonlar görünümü olumsuz etkiler. Dolayısıyla etkili ve düzenli bir temizlik programı, majör onarıcı bir bakım gereğini asgari düzeye indirecektir..
Size dış girişlerin tamamına etkili bir giriş paspas matı yerleştirmenizi tavsiye ederiz. Temizlik ürünlerini gereğinden fazla kullanmaktan kaçının. Eğer çok kullandıysanız iyice durulayın, halıda temizlik ürünü tortusu kalmadığına emin olun.
Tüm talimatları buradan indirebilirsiniz Tessera Temizlik ve Bakım

Tessera

Karo Halı Yapımı

Velür ve Bukle havlı (Cut & loop pile)

Tessera velür ve bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksek bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan kesik havlı halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid bir üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, tüm ortamlara uygun çok çeşitli estetik stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır.

Cut-&-loop-pile