Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Karo Halılar

Tessera Velür ve Bukle Havlı Karo Halılar (Cut & Loop pile)

Tessera velür&bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksek bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan tufting halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid bir üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, kullanıcılarına tüm yoğun trafik alanlarında kullanıma uygun karo halı ürün seçenekleri sunar.

 • Tessera Velür ve Bukle Havlı Karo Halılar (Cut & Loop pile)
 • Tessera Velür ve Bukle Havlı Karo Halılar (Cut & Loop pile)
 • Tessera Velür ve Bukle Havlı Karo Halılar (Cut & Loop pile)
 • Contour 1900
  Tessera Contour

  Tessera Contour

  Forbo Tessera Contour karo halıların geometrik arka plan tasarımı mimari ve şehir yerleşkelerindeki tekrar eden objelerden esinlenerek tasarlanmıştır. İnsan emeği ve doğal unsurları yansıtırken velür havlı yumuşak çizgisel yapısı ile rahatlatıcı deseniyle rahatlatıcı bir koleksiyon.

 • 560
  Tessera Ethos

  Tessera Ethos

  Tessera Ethos 800 gsm iplik ağırlına sahip olup velür&bukle hav dokusu sayesinde geniş ve yoğun ayak trafiğine dayanım sağlar. Koleksiyon böylece yoğun ofis mekanları için ideal ve pratik bir çözüm sağlar.

 • 3809
  Tessera Create Space 3

  Tessera Create Space 3

  15 çağdaş renk varyantına sahip lüks kadife dokulu çizgisel tasarım sa sahip Tessera Create Space 3 mekanlarınıza zariflik kazandırır.
  Tessera Create Space 3 velür & bukle hav karo halı dokuma teknolojisi; doğrusal olmayan (uygulama atığını %2 altına düşürür), mozaik ve elmas gibi çeşitli şekillerde uygulanabileceği için maksimum esneklik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 • 235
  Tessera Alignment

  Tessera Alignment

  Tessera Alignment karo halının sırrı : Farklı yüksekliklere sahip bukleleri; velür hav bloklarının kesişmesiyle duvardan duvara pürüzsüz zemin uygulanır ve koleksiyondaki lineer desenleriyle cesur tasarımlara imkan sağlar.

Temizlik & Bakım

Forbo Tessera Zemin Bakımı

Karo halıların bakım ve korunaklı olması uzun ömürlülük ve görüntü açısından çok önemlidir. Leke ve sürtünme gibi deformasyonlar görünümü olumsuz etkiler. Dolayısıyla etkili ve düzenli bir temizlik programı, majör onarıcı bir bakım gereğini asgari düzeye indirecektir..
Size dış girişlerin tamamına etkili bir giriş paspas matı yerleştirmenizi tavsiye ederiz. Temizlik ürünlerini gereğinden fazla kullanmaktan kaçının. Eğer çok kullandıysanız iyice durulayın, halıda temizlik ürünü tortusu kalmadığına emin olun.
Tüm talimatları buradan indirebilirsiniz Tessera Temizlik ve Bakım

Tessera

Teknik Özellikler

Doküman Galerisi

Forbo, her bir ürünü için geçerli detaylı tanıtım ve teknik dokümantasyona sahiptir. Bu dokümanlar Forbo Dokuman Galerisinden ulaşabilirsiniz
Doküman Galerisi

Technical Specifications

Karo Halı Yapımı

Velür ve Bukle havlı (Cut & loop pile)

Tessera velür ve bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksek bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan kesik havlı halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid bir üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, tüm ortamlara uygun çok çeşitli estetik stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır.

Cut-&-loop-pile