Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
seagrass

Tessera Seagrass, çizgisel Seagrass tasarımına sahip sofistike ve ‘plank’ tasarımda karo halı koleksiyonu sunar. Açıktan koyuya renk geçişleriyle Seagrass, çeşitli yaratıcı zemin tasarımlarına izin veren 100x20 cm'lik plakalarda sunulmaktadır.

Yumuşak ve çizgili görünüm; rahatlık ve huzur sunarken doğal bir ortam yakalamak için de son derece uyumludur. Tessera Seagrass, benzersiz zemin tasarımları için daha da fazla olanak sağlayan Forbo Allura Flex LVT koleksiyonu ile birlikte kullanılabilir.

Tessera Seagrass, M12 yumuşak zemin kaplamaları için Ska derecelendirme kriterlerini karşılar ve %61 geri dönüştürülmüş malzeme içerir.

Ürünler

Tessera Seagrass

  Tessera Seagrass Hakkında

  Yumuşak Çizgili Görünüm ile Gelen Modülerlik

  Kentsel yaşamın kırsal dokularla birleştiği yerlerde, doğanın etkisi daha belirgin hale gelir. Çizgiler yumuşatılır, kurallar gevşetilir ve sert yapılar kentsel+kırsal birleşimi olan yeni bir "rurban" alanına dönüşür. Bu etkiyi alan Tessera Seagrass, koleksiyonunu rahat ve huzur veren yumuşak, çizgili bir görünümle dolduruyor.

  Neden Tessera Seagrass plank halı tercih edilmeli?

  ● Çok açık tonlardan çok koyu tonlara giden 12 doğal renk alternatifi

  ● Çeşitli yaratıcı zemin tasarımlarına izin veren 100x20 cm'lik plank halı özelliği

  ● Geçiş şeridi, ek profil veya alt zemin için yüksek maliyetli ön çalışma gerektirmeden, aynı yapıştırıcı kullanılarak Allura Flex LVT lüks vinil karo ile kolayca birleştirilebilmesi,

  ● M12 yumuşak zemin kaplamaları için Ska derecelendirme kriterlerini karşılaması,

  ● % 61 geri dönüştürülmüş malzeme içermesi.

  Tessera Seagrass 1644-3203-3224

  Temizlik & Bakım

  Temizlik & Bakım

  Forbo Tessera karo halıları, poliamid iplik kullanılarak üretildiği için yüksek dayanıma sahiptir; en yoğun ticari ortamlarda bile görünümünü korur. Forbo Floorcare bakım talimatları da karo halıların görünümünün korunmasını sağlar.

  Tessera Temizlik ve Bakım Talimatları’nı indirin.

  Tessera floor care

  İlgili Markalar