Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
clarity

Kendisi de uygulaması da çok rahat: Tessera Clarity
Enerjik renklere sahip bir halı çözümü mü arıyorsunuz? Tessera Clarity’i bulacaksınız! Yüksek ve velür havlı dokusuyla, kullanıldığı mekana konfor katan bu göz alıcı halı, çok kolay uygulanıyor ve tasarımlarınız için size geniş renk seçenekleri sunuyor.
50 x 50 cm ebatlarında olan Clarity serisi 28dB'lik mükemmel ses indirgeme özelliği sunuyor.

Clarity, Forbo Synergy koleksiyonunun özel bir parçası olup Allura Lüks vinil karoları ile cezbedici zemin tasarımları oluşturmanızı sağlar.

Ürünler

TesseraClarity

Temizlik & Bakım

Forbo Zemin Bakımı

Forbo karo halıların bakımı, kullanım ömrü ve görüntüsünün ilk günkü gibi olması çok önemlidir. Olumsuz kullanım görünümü etkiler ve düzenli bir temizlik programı, majör onarıcı bir bakım gereğini asgari düzeye indirir.
Ayrıca, seyrek yapılan kapsamlı temizliğe kıyasla düzenli temizlik daha faydalı ve az maliyetlidir.

• Temizlik ürünleri kullanımında her zaman üreticinin talimatlarını takip edin.
• Her zaman verilen Sağlık ve Güvenlik talimatlarını takip edin.
Temizlik kimyasallarının aşırı kullanılması veya kullanıldıktan sonra yeterli biçimde durulanmaması zemin performansını düşürebilir. Temizlik ürünlerini gereğinden fazla kullanmaktan kaçının. Eğer kullandıysanız iyice durulamayı ihmal etmeyin.

Tessera ve Westbond Temizlik & Bakım Talimatları

Tessera

Teknik Özellikler

Doküman Galerisi

Forbo, her bir ürünü için geniş bir tanıtım klavuzuve teknik amaçlı dokümantasyona sahiptir. Bu dokümanları, tercihiniz olan ürün seçimini yaptığınızda görebilirsiniz.
Doküman Galerimizi ziyaret edin

Technical Specifications

Karo Halı Yapısı

Kesik Havlı

Bukle halılardan daha yumuşak ve daha lüks olan kesik havlı karo halıları genel ofis ortamına ilave olarak toplantı ve görüşme odaları için idealdir. Tessera, müşterilerine tüm ticari ortam gereksinimlere uygun şekilde ip ve hav ağırlık performanslarında çeşitlilik sunar.

Cut-pile