Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
contour

Forbo Tessera Contour karo halıların geometrik arka plan tasarımı mimari ve şehir yerleşkelerindeki tekrar eden objelerden esinlenerek tasarlanmıştır. İnsan emeği ve doğal unsurları yansıtırken velür havlı yumuşak çizgisel yapısı ile rahatlatıcı deseniyle rahatlatıcı bir koleksiyon.

Renk paleti soluk tonlardan koyu tonlara gölgelendirerek ilerlemesi şeklindedir.

Ürünler

Tessera Contour

Temizlik & Bakım

Forbo Tessera Zemin Bakımı

Karo halıların bakım ve korunaklı olması uzun ömürlülük ve görüntü açısından çok önemlidir. Leke ve sürtünme gibi deformasyonlar görünümü olumsuz etkiler. Dolayısıyla etkili ve düzenli bir temizlik programı, majör onarıcı bir bakım gereğini asgari düzeye indirecektir..
Size dış girişlerin tamamına etkili bir giriş paspas matı yerleştirmenizi tavsiye ederiz. Temizlik ürünlerini gereğinden fazla kullanmaktan kaçının. Eğer çok kullandıysanız iyice durulayın, halıda temizlik ürünü tortusu kalmadığına emin olun.
Tüm talimatları buradan indirebilirsiniz Tessera Temizlik ve Bakım

Tessera

Karo Halı Yapımı

Velür ve Bukle havlı (Cut & loop pile)

Tessera velür ve bukle havlı (cut&loop pile) karo halılar bir yandan geleneksek bukle halıların dayanıklılığını yaşatırken diğer yandan kesik havlı halıların üstün estetiğiyle daha yoğun lüks hissiyatını bir arada sunan akıllı hibrid bir üretim teknolojisine sahiptirler. Tessera, tüm ortamlara uygun çok çeşitli estetik stillerde bukle ve kesik havlı karo halılar sunmaktadır.

Cut-&-loop-pile

About Tessera Contour

About Tessera Contour

Tessera Contour is a 50x50 cm cut & loop pile carpet tile that offers 13 naturally inspired colourways, ranging from very dark to very pale, achieving high LRV ratings.

● 13 naturally inspired colourways merging a geometric, architectural framework with softer striated forms

● easy to combine with Allura Flex vinyl tiles using the same adhesive, without the need for transition strips, additional profiles, or inconvenient build-up of the sub floor

● Meets Ska criteria for M12 soft floor coverings

● Contains 68% recycled content by weight

● 100% RefreshTM by Universal FibresTM solution dyed polyamide yarn for durability and colour fastness.