Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
chroma

"Chroma, renklerle sunulan bir kalite simgesidir. Bir rengin saflığını, yoğunluğunu veya doygunluğunu nasıl tanımladığımızdır. Renkler arasında uyum ve denge sağlarken, aynı zamanda bir bağlantı oluştururuz."

Yarı-düz dokulu Tessera Chroma bukle halı, çağdaş estetiği temsil eden 27 sofistike ve modaya uygun renk sunar. Her tasarım, hoş bir renk dengesi oluşturacak daha yumuşak ve daha ‘kireçli’ bir ton ile kombinlenen 3 renkten oluşur.

Kendi başına güzel, diğer halı karolarını ya da Allura Flex vinil karolarını aynı yapıştırıcıyı kullanarak birleştirmek için harika.

Tessera Chroma’nın özellikleri:
● Zengin doku ve ayak altı konforu için 750gsm hav ağırlığı
● Dayanıklılık ve renk haslığı sağlayan % 100 Aquafil solution dyed polyamid 6 iplik
● % 62 oranında geri dönüştürülmüş malzeme
● M12 yumuşak zemin kaplamaları için Ska kriterleri

Ürünler

TesseraChroma

Bukle Hav Yapısı

Bukle Hav Yapısı

Standart bukle havı (loop pile) yapımına sahip karo halılar, bina koridorları ve resepsiyon alanları gibi yüksek ayak trafiği olan mekanlarda iyi görüntüyü muhafaza etmek amacıyla dizayn edilirler.

Bukle havlı karo halı dokusu, size farklı, çağdaş bir tasarım ve bunlara eşlik eden güçlü ve dayanıklı bir stil sunar.

Loop pile construction

Temizlik & Bakım

Temizlik & Bakım

Forbo Tessera halı kaplamaları en yoğun ticari ortamlarda bile görünüşünü ve dayanıklılığını korumak için poliamid (naylon) lifler kullanılarak üretiliyor. Forbo Zemin Bakımı talimatlarını izleyerek zeminlerinizin görünümünü ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Tessera Temizlik & Bakım Talimatları

Tessera floor care

Loop pile construction

Loop pile construction

Tessera Chroma is a carpet tile with a Loop pile construction. Carpet tiles with a standard loop pile construction are designed to maintain their good looks in the most demanding heavy traffic areas of buildings, such as corridors and reception areas. Textured loop pile tiles offer distinctive in-built texture and contemporary styling coupled with a robust and durable construction.

Loop pile construction

Image gallery

Tessera Chroma images

Browse our image gallery for more inspirational ideas on using Tessera Chroma