Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
acrobat

Kesik hav teknoloji ürünü olan Tessera Acrobat; geleneksel bir kesik hav halısının şaşırtıcı görünümü ve dokunsal faydalarını bir araya getirir.

Yüksek hav ağırlığı ve kesik hav tuft yapısı ile Invista Antron poliamid 6,6 ipliğinden oluşturulan Acrobat üstün konfor ve lüks dokunuş sağlar.

Ürünler

Tessera Acrobat

Temizlik & Bakım

Forbo Zemin Bakımı

Forbo karo halıların bakımı, kullanım ömrü ve görüntüsünün ilk günkü gibi olması çok önemlidir. Olumsuz kullanım görünümü etkiler ve düzenli bir temizlik programı, majör onarıcı bir bakım gereğini asgari düzeye indirir.
Ayrıca, seyrek yapılan kapsamlı temizliğe kıyasla düzenli temizlik daha faydalı ve az maliyetlidir.

• Temizlik ürünleri kullanımında her zaman üreticinin talimatlarını takip edin.
• Her zaman verilen Sağlık ve Güvenlik talimatlarını takip edin.
Temizlik kimyasallarının aşırı kullanılması veya kullanıldıktan sonra yeterli biçimde durulanmaması zemin performansını düşürebilir. Temizlik ürünlerini gereğinden fazla kullanmaktan kaçının. Eğer kullandıysanız iyice durulamayı ihmal etmeyin.

Tessera ve Westbond Temizlik & Bakım Talimatları

Tessera

Teknik Özellikler

Doküman Galerisi

Forbo, her bir ürünü için geniş bir tanıtım klavuzuve teknik amaçlı dokümantasyona sahiptir. Bu dokümanları, tercihiniz olan ürün seçimini yaptığınızda görebilirsiniz.
Doküman Galerimizi ziyaret edin

Technical Specifications

Karo Halı Yapısı

Kesik Havlı

Bukle halılardan daha yumuşak ve daha lüks olan kesik havlı karo halıları genel ofis ortamına ilave olarak toplantı ve görüşme odaları için idealdir. Tessera, müşterilerine tüm ticari ortam gereksinimlere uygun şekilde ip ve hav ağırlık performanslarında çeşitlilik sunar.

Cut-pile