Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
colour penang

Flotex Penang flok zemin, modern ortamlar için çarpıcı bir görünüm sunar. Ahşap plank tasarımının detayları hem sessiz hem de nötr bir zemin tasarımı sağlar.

Ürünler

Flotex Colour Penang

  Flotex Planks Hakkında

  Flotex planks: Sofistike & Stil sahibi

  Modüler zeminler en büyük trendlerinden biri olduğu için 100x25 cm boyutlarında yeni Flotex plank koleksiyonunu geliştirdik. Flotex planks koleksiyonu ile her ihtiyaca uygun çağdaş tasarımlarla çarpıcı zeminler oluşturabilirsiniz.

  Uygulama ve kullanım
  Çok yönlü Flotex planks tasarımları çağdaş veya klasik ofis ortamlarının yanı sıra havalimanı salonları, kongre merkezleri, restoranlar veya oteller için de idealdir.

  Flotex planks Wood ve Seagrass koleksiyonları, doğal görünümleri ve sıcak hissi nedeniyle konut ve yaşlı bakım evi gibi sade ortamlarda da iyi sonuçlar verir.

  Sofistike ve stil sahibi
  Flotex planks, rengarenk bir tasarım oluşturmak ve koleksiyonları eşleştirmek için sonsuz olanaklar sunar. Flotex planks ile oluşturacağınız zikzak motifler ve balıksırtı tasarımlar ile uyarıcı ve canlı ortamlar yaratabilirsiniz. Flotex planks; desenlerinde çok az tekrar gösterir, sadece tek bir renk kullanıldığında bile ilginç ve güzel zeminler oluşturur.

  Flotex planks Lava

  Flotex Planks Avantajları

  Flotex planks: dayanıklı & konforlu

  Plank ve karo formatlarda üretilen olan Flotex, size 100x25 cm ölçülerindeki plank tasarımlarıyla sofistike iç mekan ortamları yaratma ve tasarlama imkanı sunuyor. Plank koleksiyonu ile farklı yapı ve formatları kolayca birleştirebilirsiniz.

  Güvenli & dayanıklı
  • Metrekarede 80 milyon naylon fiber ile son derece dayanıklı ve kayma direnci yüksek bir yüzey sunar.
  • Flotex, düz ve eğimli yüzeylerde kullanım için HSE'nin ıslak ve kuru kayma standartlarını karşılar.
  • Flotex, su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygundur.
  • Cam elyafı ile iki kere güçlendirilmiş yapısı, etkili boyutsal stabilite sağlar.

  Hijyenik & kolay temizlenebilir
  • Yapısında bulunan 6.6 naylon fiberler (flok), elektrik süpürgesiyle rahatlıkla temizlenebilen ince toz ve alerjenleri toplar.
  • Teknik ve bakteriostatik özellikleri sayesinde kalıp ve koku oluşumunu önler.
  • Flotex'in sıkı naylon yüzeyi üzerinde biriken toz ve kirler günlük olarak elektrikli süpürge ile, inatçı lekeler buharlı temizlik ya da minimum düzeyde geleneksel bir deterjan kullanılarak temizlenebilir. Basit bir temizleme işlemi bile Flotex'in orijinal görüntüsünü koruması için yeterlidir.

  Flotex Planks construction

  Allergy UK

  Antialerjik halı kaplama

  Allergy UK tarafından yapılan anket çalışmasının sonucu, çalışan insanların % 27'sinin, iş yerlerine alerjisi olabileceğini söylüyor.

  Flotex; havadaki alerjenleri ve ince tozu tutan, temizlenmesi kolay benzersiz bir yapıya sahiptir. Alerjenler için hipoalerjenik halı döşemelerinden daha iyi bir tekstil çözümüdür. Bir Flotex döşemesi vakumlanarak temizlendiğinde, geleneksel halı döşemelere göre iki kat daha fazla alerjen temizler. Forbo Flotex flok halı koleksiyonunun prestijli Allergy UK Approval Seal™'e layık görülen tek tekstil zemin kaplaması olmasının sebeplerinden biri de budur.

  Allergy approved flooring

  Zemin Bakımı

  Zemin Bakımı

  Flotex floke edilmiş zemin sisteminin eşsiz yapısı, diğer hiçbir tekstil zemin sistemlerinde yer almayan kir serbest bırakma özelliğine sahip. Geleneksel halıların yuvarlatılmış ve burgulu ipliklerinin aksine, Flotex’in yumuşak ve düz iplikleri kir parçacıklarını içinde hapsetmez ve temizlik sırasında kolaylıkla alınmalarını sağlar. Dökülen bir çok kir ise sadece suyla temizlenebilir.

  Flotex Temizlik & Bakım Talimatları

  Flotex cleaning & maintenance instructions

  Çevresel Yaklaşım

  Sürdürülebilir Zemin Çözümü

  Yeşil Elektrik
  Forbo’nun Büyük Britanya’daki ve Fransa’daki Flotex üretim operasyonları, yeşil elektrikle ve üretimde tamamen geri dönüştürülen atık akışıyla üretilen yüksek kaliteli zemin kaplaması elde edilmesini sağlar.

  Su Bazlı
  Flotex 6,6 polyamid ipliklerin, elektrostatik floklama ile pvc tabana çakılması yöntemi ile üretilen %100 leke tutmayan, antistatik ve antibakteriyel halı.
  Flotex’i yaratmak için kullanılan tüm boya ve mürekkepler su bazlıdırlar. Renkleri korumak için yüksek sıcaklıkta buhar işleminden başka bir kimyasal işlemden geçirilmezler.

  Geri Dönüştürülmüş İçerik
  Flotex, diğer Forbo üretim lokasyonlarından toplanan atıkları zemin kaplamalarının alt taban kısmına dönüştürmek üzere kullanır. Flotex’te geri dönüştürülmüş içerik arka taban toplam volümün % 67’sini bulabilmektedir.

  Son derecede dayanıklı
  Flotex kullanmanın büyük bir avantajı da, sıradan tekstil ürünlerinin ürün yaşam süresinin 6 katı kadar uzun süreyle yüksek performans gösteren bir zemin kaplaması kullanıyor olmaktır.

  Kolay Bakım & Temizlik
  Su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygun olan Flotex’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kirlerin kolayca alınmalarını sağlar. Çoğu kir yalnızca normal suyla temizlenebilir.

  Flotex the sustainable floor

  Teknik Özellikler

  Technical Specifications

  Dijital Broşür

  Flotex Colour brochure