Ülkenizi Seçin

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flok Halı

Flotex Vision Dijital Galeri

500’ü aşkın dijital baskı tasarımından, siparişe özel renge kadar her zevke ve gereksinime uygun desen ve renk seçeneği: Flotex Vision

Renk ve Tasarım Kombinasyonlarmızı inceleyin Flotex Vision Dijital Galeri.

Flotex Vision Dijital Galerimizdeki videoları izleyin video.

 • Flotex Vision Dijital Galeri
 • Flotex Vision Dijital Galeri
 • Flotex Vision Dijital Galeri
 • Flotex Vision Dijital Galeri
 • Flotex Vision Dijital Galeri
 • Flotex Vision Dijital Galeri
 • Flotex Vision Dijital Galeri
 • Flotex Vision Dijital Galeri
 • Flotex Vision Dijital Galeri
 • Flotex Vision Floral
  Flotex Vision Floral

  Flotex Vision Floral

  Flotex Vision Floral çiçek, grafik motifleri, kelebek gibi romantik motifleri bir araya getiren 8 çiçek tasarımları içeriyor. Her tasarım çeşitli renk kombinasyonları mevcuttur.
  Sonsuz zemin tasarım seçenekleri keşfetmek için dijital galeriyi ziyaret edebilirsiniz.

 • 000510 pebbles - Flotex Vision Image
  Flotex Vision Image

  Flotex Vision Image

  Flotex Vision Image ilginç ve benzersiz fotografik görüntülerin bir araya geldiği çim, kum, su damlacıklarının, düğme gibi veya sokak haritaları gibi hayatın içinden tasarımlar sunar.

 • 520010 denim - Flotex Vision Lines Cord
  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines sofistike ve rengarenk dokular arasında değişen, kendine özgün 8 doğrusal tasarımdan oluşuyor

 • 010037 blackened oak - Flotex Vision Naturals
  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals, ahşap, taş, seramik ve mantar gibi doğal malzemelerden fotorealistik görüntüler sunuyor.

  Akustik ve kayma direnç özelliklerine sahip olan seri tasarım teknolojisinin gelişmişliğini gözler önüne seriyor.

 • Flotex Vision Pattern
  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Pattern serisi karmaşık desenler ile dokulu tasarım anlayışının benzersiz birleşimidir.
  Dilediğiniz renk kombinasyonlarını yapmanız mümkün.

 • 810010 lagoon - Flotex Vision Shape
  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision shape dijital baskı yöntemi ile tüm katlarda organik şekiller ve motifler kullanarak benzersiz zemin tasarımlarını keşfedin!
  Tasarımlarınızda dilediğiniz kombinasyonları yapmanız mümkün.

 • Van Gogh 940 sunflowers
  Flotex Van Gogh esintisi

  Flotex Van Gogh esintisi

  Tasarımcılarımız, Kröller-Müller ve Van Gogh Müzeleri ile işbirliğinde, ünlü Van Gogh eserlerinden esinlenerek birbirinden farklı 5 desen oluşturdu. Yeni seride; benzersiz Flotex yapısı ve özellikleri, Van Gogh esintisi ile buluşuyor.

Çevresel Yaklaşım

Sürdürülebilir Zemin

Yeşil Elektrik
Forbo’nun Büyük Britanya’daki ve Fransa’daki Flotex üretim operasyonları, yeşil elektrikle ve üretimde tamamen geri dönüştürülen atık akışıyla üretilen yüksek kaliteli zemin kaplaması elde edilmesini sağlar.

Su Bazlı
Flotex 6,6 polyamid ipliklerin, elektrostatik floklama ile pvc tabana çakılması yöntemi ile üretilen %100 leke tutmayan, antistatik ve antibakteriyel halı.
Flotex’i yaratmak için kullanılan tüm boya ve mürekkepler su bazlıdırlar. Renkleri korumak için yüksek sıcaklıkta buhar işleminden başka bir kimyasal işlemden geçirilmezler.

Geri Dönüştürülmüş İçerik
Flotex, diğer Forbo üretim lokasyonlarından toplanan atıkları zemin kaplamalarının alt taban kısmına dönüştürmek üzere kullanır. Flotex’te geri dönüştürülmüş içerik arka taban toplam volümün % 67’sini bulabilmektedir.

Son derecede dayanıklı
Flotex kullanmanın büyük bir avantajı da, sıradan tekstil ürünlerinin ürün yaşam süresinin 6 katı kadar uzun süreyle yüksek performans gösteren bir zemin kaplaması kullanıyor olmaktır.

Kolay Bakım &Temizlik
Su geçirmez alt tabanı sayesinde ıslak mekanik temizliğe uygun olan Flotex’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kirlerin kolayca alınmalarını sağlar. Çoğu kir yalnızca normal suyla temizlenebilir

Flotex the sustainable floor

Flotex Vision hakkında

Flotex Vision'ın Dijital dünyasını keşfedin !

Yüksek çözünürlüklü dijital baskı
Flotex sertliğini ve dayanımını, su geçirmez köpük tabanı ve metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6. fiber liften oluşan yüzeyinden alırken, normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu da yaşatıyor.
Özel talebiniz üzerine yüksek dijital baskı tekniği ile zeminlerde dilediğiniz tasarımı bastırılabilir ve bu teknikte dilediğiniz tonları elde etmek çok rahatlıkla elde edilebilir.

Harika Etkiler
Dijital baskı, karmaşık bir renk öyküsü olan özetlerden çimen, kum veya sudan gerçekçi görüntülere veya zeminde yansıyan herhangi bir resme kadar sınırsız sayıda tasarım seçeneği sunar. Bir çakıl taşlı plaj veya yosun yüzeyi yaratarak mekanlarınıza doğayı getirin.

Sonsuz tasarım seçenekleri
Dijital baskı, görsel ayrıntı ve geleneksel baskılarla kolaylıkla ulaşılamayan efektler gerektiren koleksiyonlar için de uygundur. Flotex Vision, 500'den fazla bireysel öğe içerir.

Tasarımlarınızı siz renklendirin
Tasarım kurgulamaktan çok mu hoşlanıyor musunuz, ancak istediğiniz renkleri bulamıyor musunuz? Flotex Vision, kendi renklerini seçerek yeniden renklendirilebilen çok sayıda tasarım sunar.

Özel Sipariş
Özel talebiniz üzerine yüksek dijital baskı tekniği ile zeminlerde dilediğiniz tasarımı Mimari Satış Yöneticilerimiz'den teknik destek alarak yapabilirsiniz.

Flotex Vision flocked flooring

Allergy UK & Sanitized®

Allergy UK & Sanitized®

Allergy UK
Flotex’in, alerjiden muzdarip bireylerin üzerinde son derece olumlu etkisi olduğu . İngiliz Alerji Kurumu (Allergy UK) tarafından onaylıdır. Alerjenleri yakalama ve standart temizlik uygulamasının ardından bunları salıverme yeteneğine sahiptir. Temizlendiğinde Flotex geleneksel halıların temizlenmesine oranla iki kat fazla alerjeni geri salmaktadır. Daha fazla alerjen yok edilerek astım ve alerji hastaları için daha rahat bir çevre yaratılır.

Sanitized®
Flotex, elektrik süpürgesiyle ulaşmanın çok zor olduğu yerlerde bile ev tozu mayt popülasyonunun artışını baskılayan Sanitized işleminden geçirilmiştir. Ve bağımsız testler, Sanitized® işleminden geçmiş bir Flotex örneğine konulan toz maytlarının nüfusunun, 8 haftadan daha uzun bir sürede ortalama %86 oranında azaldığını kanıtlıyor.
Günlük elektrik süpürgesi ile temizlik sırasında geleneksel halılara oranla iki kat daha fazla alerjenin temizlenmesine olanak sağladığı için, Flotex’in alerji rahatsızlığı olan kişilerin yaşamlarında pozitif etkisi vardır.
Bu sebeple Flotex, İngiliz Alerji Kurumu (Allergy UK) tarafından onaylanmıştır.

Flotex Sanitized and Allergy UK

Teknik Özellikler

Flotex Technical Specifications

Uygulama & Zemin Bakımı

Uygulama & Zemin Bakımı

Flotex floke zemin kaplama, benzersiz yapısı sayesinde, başka hiçbir tekstil zemin kaplamasında bulunmayan bir leke tutmama özelliğine sahiptir. Flotex®’in pürüzsüz düz lifleri, geleneksel halılardaki döngülü ve burgulu liflerden farklı olarak kir parçacıklarını hapsetmez; böylece temizlik sırasında kolayca zeminden alınmalarını sağlar. Zemindeki çoğu döküntü ve kir yalnızca duru normal suyla temizlenebilir.

Flotex temizlik & bakım talimatları
Flotex uygulama teknikleri

Flotex cleaning & maintenance instructions

Broşür

Flotex Brochure

Dijital Galeri

Flotex Dijital Galeri

Dijital galerimizdeki son güncellemeleri takip edin. Flotex Vision Dijital Dergisi.

500'ü aşkın ürün arasından seçim yaparak veya kişiye özel tasarım ile yaratılabilecek bütün seçeneklerin bir broşürde toplanması mümkün değildir. Bu nedenle, Forbo size oluşturduğu dijital galerisinden Flotex Vision ürün ve tasarımları sürekli güncellenen online dijital kütüphaneden takip etmenizi sağlıyor.Dijital Galeri

Flotex Vision'da bulunan tüm tasarımlar, her biri değişik bir dizayn unsurunu temsil eden 6 geniş kategoride bulabilirsiniz.


Flotex online library